Eesti koerte suur edu “Maailmavõitja 2017” näitusel

„Maailmavõitja 2017“ näitus toimus sel aastal 09.-12.11.2017 Leipzigis (Saksamaa). Eestis elavad ning siin sündinud koerad saavutasid taaskord suurepäraseid tulemusi. Palju-palju õnne kõigile edukatele!

FCI 5. rühm I koht:

WW-17 samojeedi koer SMILING SNOWBALL LUMINOUS PHOBOS, kasv&om: Kristiine Uspenski (EST).

Kutsikate BIS IV koht (12.11.2017):

inglise hurt-greyound ESTET CLASSIC PRETORIAN, kasv: Olga Gorbatšjova ja Natalie Kasemets (EST).

FCI 2. rühm:

TPK bernhardiin, pk MAMA’S BEAR ABSOLUTE ATALANTA, om: Andrei Kabanin (EST).

JWW-17 do-khyi (tiibeti mastif) DOKHYI TIBET BAGRO ARUN AN, om: Ingrid Sillamets (EST).

WW-17 kesk-aasia lambakoer CARMENLAND BRILLIANT FAIZA EL AMRA, kasv&om: Silvi Kubpart (EST).

WW-17 kääbusšnautser p&s TABAK IZ SALSKOY STEPI, om: Alla Dorofejeva (EST).

VWW-17 leonberger GOLDEN CHARMER BAYWATCH BEACH BUNNY, kasv: Kersti Ludvig (EST).

WW-17 pürenee mäestikukoer ECHO DE’CHIEN ESCUDA POUR GARCON, kasv: Marion-Silvia Diener (EST).

WW-17 pürenee mäestikukoer ECHO DE’CHIEN ESTELLA, kasv: Marion-Silvia Diener (EST), om Marion-Silvia Diener ja Kristin Kerem (EST).

TP KASV pürenee mäestikukoer ECHO DE’CHIEN, kasv: Marion-Silvia Diener (EST).

TP PAAR pürenee mäestikukoer ECHO DE’CHIEN CONRAD & ECHO DE’CHIEN ESTELLA, om: Marion-Silvia Diener ja Kristin Kerem (EST).

JWW-17 uruguai cimarron SERENA DE LA FOGUEIRA, om: Henriikka Rapila (EST).

FCI 4. rühm:

VWW-17 küülikutaks, kk BALTIC HYCON, om: Ilme Kukk (EST).

FCI 5. rühm:

JWW-17 ida-siberi laika FINAZIAT TAINA, kasv&om: Henriikka Rapila (EST).

JWW-17 ida-siberi laika FINAZIAT MISHA, kasv&om: Henriikka Rapila (EST).

WW-17 mehhiko karvutu koer SHURANO SAFFI, kasv&om: Nonna Teljatnik (EST).

JWW-17 samojeedi koer SMILING SNOWBALL LETTER TO TOLSTOI, kasv: Kristiine Uspenski (EST), om: Kristiine Uspenski, Kadri Põlda ja Lea Põlda (EST).

WW-17 samojeedi koer SMILING SNOWBALL LUMINOUS PHOBOS, kasv&om: Kristiine Uspenski (EST).

JWW-17 shiba MEMPHILLS MASAMI, kasv&om: Lolyta Tilga (EST).

FCI 7. rühm:

WW-17 drenthe’i linnukoer MAKKER FAN’T SUYDEVELT, om: Kadi-Liis Säre ja Niels Hollender (EST).

FCI 8. rühm:

TPK kiharakarvaline retriiver GYPSY’S SOUL ZIVA, kasv: Kalvo Kriisk (EST), om: Kalvo Kriisk ja Vivian Muttik (EST).

FCI 9. rühm:

VWW-17 vene toy, pk MAGUS TOY FRIDA, kasv: Aleksandr Šavrin (EST), omanik: Mare Kivirand (EST).

FCI 10. rühm:

TPK inglise hurt-greyound ESTET CLASSIC PRETORIAN, kasv: Olga Gorbatšjova ja Natalie Kasemets (EST).

VWW-17 afganistani hurt AGHA DJARI’S WAIT ’TILL YOU SEE ME, om: Kristel Reek (EST).

 

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade

Eesti koerte suur edu “Maailmavõitja 2017” näitusel

„Maailmavõitja 2017“ näitus toimus sel aastal 09.-12.11.2017 Leipzigis (Saksamaa). Eestis elavad ning siin sündinud koerad saavutasid taaskord suurepäraseid tulemusi. Palju-palju õnne kõigile edukatele!

FCI 5. rühm I koht:

WW-17 samojeedi koer SMILING SNOWBALL LUMINOUS PHOBOS, kasv&om: Kristiine Uspenski (EST).

Kutsikate BIS IV koht (12.11.2017):

inglise hurt-greyound ESTET CLASSIC PRETORIAN, kasv: Olga Gorbatšjova ja Natalie Kasemets (EST).

FCI 2. rühm:

TPK bernhardiin, pk MAMA’S BEAR ABSOLUTE ATALANTA, om: Andrei Kabanin (EST).

JWW-17 do-khyi (tiibeti mastif) DOKHYI TIBET BAGRO ARUN AN, om: Ingrid Sillamets (EST).

WW-17 kesk-aasia lambakoer CARMENLAND BRILLIANT FAIZA EL AMRA, kasv&om: Silvi Kubpart (EST).

WW-17 kääbusšnautser p&s TABAK IZ SALSKOY STEPI, om: Alla Dorofejeva (EST).

VWW-17 leonberger GOLDEN CHARMER BAYWATCH BEACH BUNNY, kasv: Kersti Ludvig (EST).

WW-17 pürenee mäestikukoer ECHO DE’CHIEN ESCUDA POUR GARCON, kasv: Marion-Silvia Diener (EST).

WW-17 pürenee mäestikukoer ECHO DE’CHIEN ESTELLA, kasv: Marion-Silvia Diener (EST), om Marion-Silvia Diener ja Kristin Kerem (EST).

TP KASV pürenee mäestikukoer ECHO DE’CHIEN, kasv: Marion-Silvia Diener (EST).

TP PAAR pürenee mäestikukoer ECHO DE’CHIEN CONRAD & ECHO DE’CHIEN ESTELLA, om: Marion-Silvia Diener ja Kristin Kerem (EST).

JWW-17 uruguai cimarron SERENA DE LA FOGUEIRA, om: Henriikka Rapila (EST).

FCI 4. rühm:

VWW-17 küülikutaks, kk BALTIC HYCON, om: Ilme Kukk (EST).

FCI 5. rühm:

JWW-17 ida-siberi laika FINAZIAT TAINA, kasv&om: Henriikka Rapila (EST).

JWW-17 ida-siberi laika FINAZIAT MISHA, kasv&om: Henriikka Rapila (EST).

WW-17 mehhiko karvutu koer SHURANO SAFFI, kasv&om: Nonna Teljatnik (EST).

JWW-17 samojeedi koer SMILING SNOWBALL LETTER TO TOLSTOI, kasv: Kristiine Uspenski (EST), om: Kristiine Uspenski, Kadri Põlda ja Lea Põlda (EST).

WW-17 samojeedi koer SMILING SNOWBALL LUMINOUS PHOBOS, kasv&om: Kristiine Uspenski (EST).

JWW-17 shiba MEMPHILLS MASAMI, kasv&om: Lolyta Tilga (EST).

FCI 7. rühm:

WW-17 drenthe’i linnukoer MAKKER FAN’T SUYDEVELT, om: Kadi-Liis Säre ja Niels Hollender (EST).

FCI 8. rühm:

TPK kiharakarvaline retriiver GYPSY’S SOUL ZIVA, kasv: Kalvo Kriisk (EST), om: Kalvo Kriisk ja Vivian Muttik (EST).

FCI 9. rühm:

VWW-17 vene toy, pk MAGUS TOY FRIDA, kasv: Aleksandr Šavrin (EST), omanik: Mare Kivirand (EST).

FCI 10. rühm:

TPK inglise hurt-greyound ESTET CLASSIC PRETORIAN, kasv: Olga Gorbatšjova ja Natalie Kasemets (EST).

VWW-17 afganistani hurt AGHA DJARI’S WAIT ’TILL YOU SEE ME, om: Kristel Reek (EST).