Kohtunikud 07.07.2018

NB! Näituse toimkond jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi.

RÜHM 0:

Iuza Beradze, Tšehhi kõik tõud rühmast 0.

RÜHM 1:

Linda Jürgens, Eesti bordercollie, collie (lühikarvaline, pikakarvaline), welsh corgi cardigan, welsh corgi pembroke

Anca Giura, Rumeenia saksa lambakoer (mõlemad karvatüübid)

Lyubov Terenteva, Venemaa kõik ülejäänud tõud rühmast 1

RÜHM 2:

Anca Giura, Rumeenia inglise buldog, leonberger

Pars Kibarer, Türgi argentiina dogi, berni alpi karjakoer, itaalia corso, kaukaasia lambakoer, kesk-aasia lambakoer, rottweiler, saksa bokser, saksa dogi (kõik värvused), shar pei, suuršnautser (mõlemad värvused), šnautser (mõlemad värvused), vene must terjer

Paul Scanlon, Iirimaa kääbusšnautser (kõik värvused)

Antonio Rojo Fajardo, Hispaania kõik ülejäänud tõud rühmast 2

RÜHM 3:

Anca Giura, Rumeenia ameerika staffordshire’i terjer, staffordshire’i bullterjer  

Ana Ivanova, Leedu austraalia siiditerjer, austraalia terjer, cairni terjer, inglise kääbusterjer (must piirdega), norfolki terjer, norwichi terjer, skye terjer, šoti terjer, west highlandi terjer, yorkshire’i terjer

Alpay Özkan, Türgi kõik ülejäänud tõud rühmast 3

RÜHM 4:

Thomas Hehir, Iirimaa kõik tõud rühmast 4

RÜHM 5:

Iuza Beradze, Tšehhi ameerika akita, akita, basenji, saksa spits (kõik suurused, kõik värvused)

Elisabeth Spillman Åkerlund, Rootsi chow chow, itaalia volpino, jaapani spits, lapi porokoer

Georgiy Onishchenko, Ukraina kõik ülejäänud tõud rühmast 5

RÜHM 6:

Pirjo Aaltonen, Soome kõik tõud rühmast 6

RÜHM 7:

Pirjo Aaltonen, Soome kõik tõud rühmast 7

RÜHM 8:

Helina Simberg, Eesti ameerika kokkerspanjel, barbet, hispaania veekoer, inglise kokkerspanjel, nova scotia retriiver, portugali veekoer

Leni Finne, Soome kõik ülejäänud tõud rühmast 8

RÜHM 9:

Svetlana Kokonena, Läti belgia grifoon, bostoni terjer, brüsseli grifoon, jaapani chin, mops, pekingi koer, shih tzu, väike brabandi grifoon

Dina Korna, Eesti bologna bichon, chihuahua (lühikarvaline), havanna bichon, malta bichon, papillon, phalene, tiibeti terjer, vene toy (mõlemad karvatüübid)

Paul Scanlon, Iirimaa hiina harjaskoer, prantsuse buldog

Elisabeth Spillman Åkerlund, Rootsi cavalier king charles spanjel, chihuahua (pikakarvaline)

Ashling Connolly, Iirimaa kõik ülejäänud tõud rühmast 9

RÜHM 10:

Helina Simberg, Eesti afganistani hurt, araabia hurt – sloughi, hirvekoer, iiri hundikoer, itaalia väikehurt, whippet

Thomas Hehir, Iirimaa kõik ülejäänud tõud rühmast 10

LÕPPVÕISTLUSED:

Juuniorhändler – Svetlana Kokonena, Läti

Parim Beebi – Ana Ivanova, Leedu

Parim Kutsikas – Paul Scanlon, Iirimaa

Parim Juunior – Dina Korna, Eesti

Parim Veteran – Iuza Beradze, Tšehhi

Parim Kasvatajaklass – Elisabeth Spillman Åkerlund, Rootsi

Parim Järglasteklass – Pars Kibarer, Türgi

Parim Paar – Alpay Özkan, Türgi

RÜHMAVÕISTLUSED:

Rühm 1   – Lyubov Terenteva, Venemaa

Rühm 2   – Antonio Rojo Fajardo, Hispaania

Rühm 3   – Anca Giura, Rumeenia

Rühm 4   – Helina Simberg, Eesti

Rühm 5   – Georgiy Onishchenko, Ukraina

Rühm 6   – Pirjo Aaltonen, Soome

Rühm 7   – Linda Jürgens, Eesti

Rühm 8   – Iuza Beradze, Tšehhi

Rühm 9   – Ashling Connolly, Iirimaa

Rühm 10 –  Thomas Hehir, Iirimaa

BEST IN SHOW – Leni Finne, Soome

 

 

 

 

 

 

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade

Kohtunikud 07.07.2018

NB! Näituse toimkond jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi.

RÜHM 0:

Iuza Beradze, Tšehhi kõik tõud rühmast 0.

RÜHM 1:

Linda Jürgens, Eesti bordercollie, collie (lühikarvaline, pikakarvaline), welsh corgi cardigan, welsh corgi pembroke

Anca Giura, Rumeenia saksa lambakoer (mõlemad karvatüübid)

Lyubov Terenteva, Venemaa kõik ülejäänud tõud rühmast 1

RÜHM 2:

Anca Giura, Rumeenia inglise buldog, leonberger

Pars Kibarer, Türgi argentiina dogi, berni alpi karjakoer, itaalia corso, kaukaasia lambakoer, kesk-aasia lambakoer, rottweiler, saksa bokser, saksa dogi (kõik värvused), shar pei, suuršnautser (mõlemad värvused), šnautser (mõlemad värvused), vene must terjer

Paul Scanlon, Iirimaa kääbusšnautser (kõik värvused)

Antonio Rojo Fajardo, Hispaania kõik ülejäänud tõud rühmast 2

RÜHM 3:

Anca Giura, Rumeenia ameerika staffordshire’i terjer, staffordshire’i bullterjer  

Ana Ivanova, Leedu austraalia siiditerjer, austraalia terjer, cairni terjer, inglise kääbusterjer (must piirdega), norfolki terjer, norwichi terjer, skye terjer, šoti terjer, west highlandi terjer, yorkshire’i terjer

Alpay Özkan, Türgi kõik ülejäänud tõud rühmast 3

RÜHM 4:

Thomas Hehir, Iirimaa kõik tõud rühmast 4

RÜHM 5:

Iuza Beradze, Tšehhi ameerika akita, akita, basenji, saksa spits (kõik suurused, kõik värvused)

Elisabeth Spillman Åkerlund, Rootsi chow chow, itaalia volpino, jaapani spits, lapi porokoer

Georgiy Onishchenko, Ukraina kõik ülejäänud tõud rühmast 5

RÜHM 6:

Pirjo Aaltonen, Soome kõik tõud rühmast 6

RÜHM 7:

Pirjo Aaltonen, Soome kõik tõud rühmast 7

RÜHM 8:

Helina Simberg, Eesti ameerika kokkerspanjel, barbet, hispaania veekoer, inglise kokkerspanjel, nova scotia retriiver, portugali veekoer

Leni Finne, Soome kõik ülejäänud tõud rühmast 8

RÜHM 9:

Svetlana Kokonena, Läti belgia grifoon, bostoni terjer, brüsseli grifoon, jaapani chin, mops, pekingi koer, shih tzu, väike brabandi grifoon

Dina Korna, Eesti bologna bichon, chihuahua (lühikarvaline), havanna bichon, malta bichon, papillon, phalene, tiibeti terjer, vene toy (mõlemad karvatüübid)

Paul Scanlon, Iirimaa hiina harjaskoer, prantsuse buldog

Elisabeth Spillman Åkerlund, Rootsi cavalier king charles spanjel, chihuahua (pikakarvaline)

Ashling Connolly, Iirimaa kõik ülejäänud tõud rühmast 9

RÜHM 10:

Helina Simberg, Eesti afganistani hurt, araabia hurt – sloughi, hirvekoer, iiri hundikoer, itaalia väikehurt, whippet

Thomas Hehir, Iirimaa kõik ülejäänud tõud rühmast 10

LÕPPVÕISTLUSED:

Juuniorhändler – Svetlana Kokonena, Läti

Parim Beebi – Ana Ivanova, Leedu

Parim Kutsikas – Paul Scanlon, Iirimaa

Parim Juunior – Dina Korna, Eesti

Parim Veteran – Iuza Beradze, Tšehhi

Parim Kasvatajaklass – Elisabeth Spillman Åkerlund, Rootsi

Parim Järglasteklass – Pars Kibarer, Türgi

Parim Paar – Alpay Özkan, Türgi

RÜHMAVÕISTLUSED:

Rühm 1   – Lyubov Terenteva, Venemaa

Rühm 2   – Antonio Rojo Fajardo, Hispaania

Rühm 3   – Anca Giura, Rumeenia

Rühm 4   – Helina Simberg, Eesti

Rühm 5   – Georgiy Onishchenko, Ukraina

Rühm 6   – Pirjo Aaltonen, Soome

Rühm 7   – Linda Jürgens, Eesti

Rühm 8   – Iuza Beradze, Tšehhi

Rühm 9   – Ashling Connolly, Iirimaa

Rühm 10 –  Thomas Hehir, Iirimaa

BEST IN SHOW – Leni Finne, Soome