Kohtunikud 09.07.2017

NB! Näituse toimkond jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi.

RÜHM 0:

Andrei Kisliakov, Valgevene kõik tõud rühmast 0

RÜHM 1:

Andrei Kisliakov, Valgevene saksa lambakoer (mõlemad karvatüübid)

Livija Zizevske, Leedu austraalia lambakoer, bordercollie, collie (lühikarvaline, pikakarvaline), habecollie, shetlandi lambakoer, vana-inglise lambakoer, welsh corgi cardigan

Igoris Zizevskis, Leedu welsh corgi pembroke

Saija Juutilainen, Soome kõik ülejäänud tõud rühmast 1

RÜHM 2:

Viive Maranik, Eesti kääbusšnautser (kõik värvused), rottweiler, saksa bokser, shar pei, šnautser (mõlemad värvused)

Igoris Zizevskis, Leedu bernhardiin (mõlemad karvatüübid), berni alpi karjakoer, do-khyi (tiibeti mastif), kääbuspinšer, landseer, newfoundlandi koer, pürenee mäestikukoer, saksa dogi (kõik värvused),suuršnautser (mõlemad värvused)

Saija Juutilainen, Soome kõik ülejäänud tõud rühmast 2

RÜHM 3:

Viive Maranik, Eesti austraalia terjer, bedlingtoni terjer, borderterjer, brasiilia terjer, cairni terjer, dandie dinmont’i terjer, inglise kääbusterjer (must piirdega), foksterjer (siledakarvaline), iiri glen of imaali terjer, iiri pehmekarvaline nisuterjer,iiri terjer, kerry blue terjer, lakelandi terjer, manchesteri terjer, norfolki terjer, norwichi terjer, sealyhami terjer, šoti terjer, tšehhi terjer

Kimmo Mustonen, Soome kõik ülejäänud tõud rühmast 3

RÜHM 4:

Jose Miguel Doval Sanchez, Hispaania kõik tõud rühmast 4

RÜHM 5:

Ana Beatriz Knoll, Brasiilia hall norra põdrakoer,ida-siberi laika, jämtlandi koer, karjala karukoer, lääne-siberi laika, must norra põdrakoer, norra lunnikoer, norrbotteni spits, soome püstkõrv, vene-euroopa laika,saksa špits (kõik suurused, kõik värvused)

Andrei Kisliakov, Valgevene kõik ülejäänud tõud rühmast 5

RÜHM 6:

Hiroshi Kamisato, Jaapan kõik tõud rühmast 6

RÜHM 7:

Jelena Kruus, Eesti kõik tõud rühmast 7

RÜHM 8:

Tino Pehar, Horvaatia kuldne retriiver, labradori retriiver

Vera Smirnova, Eestikõik ülejäänud tõud rühmast 8

RÜHM 9:

Jelena Kruus, Eesti bologna bichon, havanna bichon, hiina harjaskoer, king charles spanjel, malta bichon

Olga Kisliakova, Valgevene belgia grifoon, bostoni terjer, brüsseli grifoon, mops, puudlid (kõik värvused, kõik suurused), väike brabandi grifoon

Mario Knoll, Brasiilia kõik ülejäänud tõud rühmast 9

RÜHM 10:

Ana Beatriz Knoll, Brasiilia kõik tõud rühmast 10

LÕPPVÕISTLUSED:

Juuniorhändler -

Parim Beebi – Andrei Kisliakov, Valgevene

Parim Kutsikas – Tino Pehar, Horvaatia

Parim Juunior – Mario Knoll, Brasiilia

Parim Veteran – Olga Kisliakova, Valgevene

Parim Kasvatajaklass – Kimmo Mustonen, Soome

Parim Järglasteklass – Vera Smirnova, Eesti

Parim Paar – Viive Maranik, Eesti

RÜHMAVÕISTLUSED:

Rühm 1   – Livija Zizevske, Leedu

Rühm 2   – Saija Juutilainen, Soome

Rühm 3   – Kimmo Mustonen, Soome

Rühm 4   – Jose Miguel Doval Sanchez, Hispaania

Rühm 5   – Ana Beatriz Knoll, Brasiilia

Rühm 6   – Hiroshi Kamisato, Jaapan

Rühm 7   – Jelena Kruus, Eesti

Rühm 8   – Tino Pehar, Horvaatia

Rühm 9   – Mario Knoll, Brasiili

Rühm 10 – Ana Beatriz Knoll, Brasiilia

BEST IN SHOW - Andrei Kisliakov, Valgevene

 

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade

Kohtunikud 09.07.2017

NB! Näituse toimkond jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi.

RÜHM 0:

Andrei Kisliakov, Valgevene kõik tõud rühmast 0

RÜHM 1:

Andrei Kisliakov, Valgevene saksa lambakoer (mõlemad karvatüübid)

Livija Zizevske, Leedu austraalia lambakoer, bordercollie, collie (lühikarvaline, pikakarvaline), habecollie, shetlandi lambakoer, vana-inglise lambakoer, welsh corgi cardigan

Igoris Zizevskis, Leedu welsh corgi pembroke

Saija Juutilainen, Soome kõik ülejäänud tõud rühmast 1

RÜHM 2:

Viive Maranik, Eesti kääbusšnautser (kõik värvused), rottweiler, saksa bokser, shar pei, šnautser (mõlemad värvused)

Igoris Zizevskis, Leedu bernhardiin (mõlemad karvatüübid), berni alpi karjakoer, do-khyi (tiibeti mastif), kääbuspinšer, landseer, newfoundlandi koer, pürenee mäestikukoer, saksa dogi (kõik värvused),suuršnautser (mõlemad värvused)

Saija Juutilainen, Soome kõik ülejäänud tõud rühmast 2

RÜHM 3:

Viive Maranik, Eesti austraalia terjer, bedlingtoni terjer, borderterjer, brasiilia terjer, cairni terjer, dandie dinmont’i terjer, inglise kääbusterjer (must piirdega), foksterjer (siledakarvaline), iiri glen of imaali terjer, iiri pehmekarvaline nisuterjer,iiri terjer, kerry blue terjer, lakelandi terjer, manchesteri terjer, norfolki terjer, norwichi terjer, sealyhami terjer, šoti terjer, tšehhi terjer

Kimmo Mustonen, Soome kõik ülejäänud tõud rühmast 3

RÜHM 4:

Jose Miguel Doval Sanchez, Hispaania kõik tõud rühmast 4

RÜHM 5:

Ana Beatriz Knoll, Brasiilia hall norra põdrakoer,ida-siberi laika, jämtlandi koer, karjala karukoer, lääne-siberi laika, must norra põdrakoer, norra lunnikoer, norrbotteni spits, soome püstkõrv, vene-euroopa laika,saksa špits (kõik suurused, kõik värvused)

Andrei Kisliakov, Valgevene kõik ülejäänud tõud rühmast 5

RÜHM 6:

Hiroshi Kamisato, Jaapan kõik tõud rühmast 6

RÜHM 7:

Jelena Kruus, Eesti kõik tõud rühmast 7

RÜHM 8:

Tino Pehar, Horvaatia kuldne retriiver, labradori retriiver

Vera Smirnova, Eestikõik ülejäänud tõud rühmast 8

RÜHM 9:

Jelena Kruus, Eesti bologna bichon, havanna bichon, hiina harjaskoer, king charles spanjel, malta bichon

Olga Kisliakova, Valgevene belgia grifoon, bostoni terjer, brüsseli grifoon, mops, puudlid (kõik värvused, kõik suurused), väike brabandi grifoon

Mario Knoll, Brasiilia kõik ülejäänud tõud rühmast 9

RÜHM 10:

Ana Beatriz Knoll, Brasiilia kõik tõud rühmast 10

LÕPPVÕISTLUSED:

Juuniorhändler -

Parim Beebi – Andrei Kisliakov, Valgevene

Parim Kutsikas – Tino Pehar, Horvaatia

Parim Juunior – Mario Knoll, Brasiilia

Parim Veteran – Olga Kisliakova, Valgevene

Parim Kasvatajaklass – Kimmo Mustonen, Soome

Parim Järglasteklass – Vera Smirnova, Eesti

Parim Paar – Viive Maranik, Eesti

RÜHMAVÕISTLUSED:

Rühm 1   – Livija Zizevske, Leedu

Rühm 2   – Saija Juutilainen, Soome

Rühm 3   – Kimmo Mustonen, Soome

Rühm 4   – Jose Miguel Doval Sanchez, Hispaania

Rühm 5   – Ana Beatriz Knoll, Brasiilia

Rühm 6   – Hiroshi Kamisato, Jaapan

Rühm 7   – Jelena Kruus, Eesti

Rühm 8   – Tino Pehar, Horvaatia

Rühm 9   – Mario Knoll, Brasiili

Rühm 10 – Ana Beatriz Knoll, Brasiilia

BEST IN SHOW - Andrei Kisliakov, Valgevene