Kohtunikud 18.08.2018

NB! Toimkond jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi.

RÜHM 0:

Bo Skalin, Rootsi – kõik tõud rühmast 0

RÜHM 2:

Julija Aidentiene, Leedu – inglise bulldog, kääbuspinšer, leonberger

Pedro Ivo Santos Bispo, Portugal –bullmastif, hovawart, itaalia corso, pürenee mastiff, pürenee mäestikukoer, shar pei

Juta Haranen, Eesti – ahvpinšer, do-khyi (tiibeti mastif), saksa bokser, saksa dogi (kõik värvused)

Gerard Jipping, Holland – kääbusšnautser (kõik värvused)

Galina Kalinichenko, Ukraina – berni alpi karjakoer, newfoundlandi koer, rottweiler

Bo Skalin, Rootsi – suuršnautser (mõlemad värvused), šnautser (mõlemad värvused)

Oleg Vasiliev, Venemaa – bernhardiin ( mõlemad karvatüübid), kaukaasia lambakoer, kesk-aasia lambakoer, vene must terjer

Francisco Ruiz Rodriguez, Hispaania – kõik ülejäänud tõud rühmast 2

RÜHM 3:

Nemanja Jovanovič, Serbia – jack russell’i terjer, tšehhi terjer, west highlandi terjer, welshi terjer

Walter Jungblut, Saksamaa – foksterjer (karmikarvaline), foksterjer (siledakarvaline), iiri glen of imaali terjer, iiri pehmekarvaline nisuterjer, iiri terjer, saksa jahiterjer

Steven Seymour, Suurbritannia – austraalia siiditerjer, austraalia terjer, bullterjer, kääbusbullterjer, parson russell’i terjer, staffordshire’i bullterjer

Tatjana Urek, Sloveenia -cairni terjer, inglise kääbusterjer (must piirdega), norfolki terjer, norwichi terjer, skye terjer, šoti terjer, yorkshire’i terjer

Viva Maria Soleckyj Szpunar, Poola – kõik ülejäänud tõud rühmast 3.

RÜHM 4:

Sylvie Desserne, Prantsusmaa – standard taks (lühikarvaline, karmikarvaline, pikakarvaline)

Vija Klucniece, Läti – kõik ülejäänud tõud rühmast 4

RÜHM 6:

Kalvo Kriisk, Eesti – dalmaatsia koer

Diane Stewart-Richie, Iirimaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 6

RÜHM 7:

Kari Järvinen, Soome – gordoni setter, iiri punane setter, iiri puna-valge setter, inglise pointer, inglise setter, saksa karmikarvaline linnukoer, saksa lühikarvaline linnukoer

Kalvo Kriisk, Eesti – kõik ülejäänud tõud rühmast 7

Lõppvõistlused:

Juuniorhändler – Triin Vasemägi, Eesti
Parim Beebi – Francisco Ruiz Rodriguez, Hispaania
Parim Kutsikas – Oleg Vasiliev, Venemaa
Parim Juunior – Bo Skalin, Rootsi
Parim Veteran – Sylvie Desserne, Prantsusmaa
Parim Kasvatajaklass- Kalvo Kriisk, Eesti
Parim Järglasteklass – Steven Seymour, Suurbritannia
Parim Paar Pedro Ivo Santos Bispo, Portugal

Rühmavõistlused:

Rühm 2 – Juta Haranen, Eesti
Rühm 3 – Walter Jungblut, Saksamaa
Rühm 4 – Vija Klucniece, Läti
Rühm 6 -Diane Stewart-Richie, Iirimaa
Rühm 7 – Viva Maria Soleckyj Szpunar, Poola

 

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade

Kohtunikud 18.08.2018

NB! Toimkond jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi.

RÜHM 0:

Bo Skalin, Rootsi – kõik tõud rühmast 0

RÜHM 2:

Julija Aidentiene, Leedu – inglise bulldog, kääbuspinšer, leonberger

Pedro Ivo Santos Bispo, Portugal –bullmastif, hovawart, itaalia corso, pürenee mastiff, pürenee mäestikukoer, shar pei

Juta Haranen, Eesti – ahvpinšer, do-khyi (tiibeti mastif), saksa bokser, saksa dogi (kõik värvused)

Gerard Jipping, Holland – kääbusšnautser (kõik värvused)

Galina Kalinichenko, Ukraina – berni alpi karjakoer, newfoundlandi koer, rottweiler

Bo Skalin, Rootsi – suuršnautser (mõlemad värvused), šnautser (mõlemad värvused)

Oleg Vasiliev, Venemaa – bernhardiin ( mõlemad karvatüübid), kaukaasia lambakoer, kesk-aasia lambakoer, vene must terjer

Francisco Ruiz Rodriguez, Hispaania – kõik ülejäänud tõud rühmast 2

RÜHM 3:

Nemanja Jovanovič, Serbia – jack russell’i terjer, tšehhi terjer, west highlandi terjer, welshi terjer

Walter Jungblut, Saksamaa – foksterjer (karmikarvaline), foksterjer (siledakarvaline), iiri glen of imaali terjer, iiri pehmekarvaline nisuterjer, iiri terjer, saksa jahiterjer

Steven Seymour, Suurbritannia – austraalia siiditerjer, austraalia terjer, bullterjer, kääbusbullterjer, parson russell’i terjer, staffordshire’i bullterjer

Tatjana Urek, Sloveenia -cairni terjer, inglise kääbusterjer (must piirdega), norfolki terjer, norwichi terjer, skye terjer, šoti terjer, yorkshire’i terjer

Viva Maria Soleckyj Szpunar, Poola – kõik ülejäänud tõud rühmast 3.

RÜHM 4:

Sylvie Desserne, Prantsusmaa – standard taks (lühikarvaline, karmikarvaline, pikakarvaline)

Vija Klucniece, Läti – kõik ülejäänud tõud rühmast 4

RÜHM 6:

Kalvo Kriisk, Eesti – dalmaatsia koer

Diane Stewart-Richie, Iirimaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 6

RÜHM 7:

Kari Järvinen, Soome – gordoni setter, iiri punane setter, iiri puna-valge setter, inglise pointer, inglise setter, saksa karmikarvaline linnukoer, saksa lühikarvaline linnukoer

Kalvo Kriisk, Eesti – kõik ülejäänud tõud rühmast 7

Lõppvõistlused:

Juuniorhändler – Triin Vasemägi, Eesti
Parim Beebi – Francisco Ruiz Rodriguez, Hispaania
Parim Kutsikas – Oleg Vasiliev, Venemaa
Parim Juunior – Bo Skalin, Rootsi
Parim Veteran – Sylvie Desserne, Prantsusmaa
Parim Kasvatajaklass- Kalvo Kriisk, Eesti
Parim Järglasteklass – Steven Seymour, Suurbritannia
Parim Paar Pedro Ivo Santos Bispo, Portugal

Rühmavõistlused:

Rühm 2 – Juta Haranen, Eesti
Rühm 3 – Walter Jungblut, Saksamaa
Rühm 4 – Vija Klucniece, Läti
Rühm 6 -Diane Stewart-Richie, Iirimaa
Rühm 7 – Viva Maria Soleckyj Szpunar, Poola