Kohtunikud 19.08.2017

NB! Toimkond jätab endale õiguse vajadusel teha muudatusi.

 

RÜHM 0:

Erodotos Neofytou, Küpros kõik tõudrühmast 0.

RÜHM 1:

Michael Laub, Taani – austraalia karjakoer, austraalia kelpie, austraalia lambakoer, briard, collie (lühikarvaline, pikakarvaline),flaami karjakoer, puli, pumi, schipperke, šveitsi valge lambakoer, welsh corgi cardigan, welsh corgi pembroke.

Anita Whitmarsh, Rootsi – saksa lambakoer (mõlemad karvatüübid).

Anthony Kelly, Iirimaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 1.

RÜHM 2:

Michael Laub, Taani – ahvpinšer, appenzelli alpi karjakoer, austria pinser, bullmastif, landseer, saksa pinšer, suur šveitsi alpi karjakoer, vene must terjer.

Maire Tõnurist, Eesti – bernhardiin (lühikarvaline, pikakarvaline), bordoo dogi, do-khyi (tiibeti mastif), hovawart, kääbuspinšer, leonberger, saksa bokser, saksa dogi (kõik värvused).

Angel Pons Ariño, Hispaania – argentiina dogi,berni alpi karjakoer, inglise buldog, inglise mastif, kääbusšnautser (kõik värvused), suuršnautser (kõik värvused), šnautser (kõik värvused).

Anita Whitmarsh, Rootsi – kõik ülejäänud tõud rühmast 2

RÜHM 3:

Mile Aleksoski, Makedoonia – ameerika staffordshire’i terjer, bullterjer, kääbusbullterjer.

Helen Tonkson-Koit, Eesti – bedlingtoni terjer, brasiilia terjer, dandie dinmont’i terjer, foksterjer (siledakarvaline), jack russell’i terjer, staffordshire’i bullterjer, tšehhi terjer, welshi terjer, west highlandi terjer, yorkshire’i terjer.

Natalja Leonova, Venemaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 3.

RÜHM 4:

Anna Albrigo, Itaalia – kõik tõud rühmast 4.

RÜHM 5:

Anthony Kelly, Iirimaa – alaska malamuut, grööni koer, pomeranian/kääbusspits, siberi husky.

Anneli Pukkila, Soome – akita, ameerika akita, basenji, samojeedi koer, saksa spits (kõik suurused, kõik värvused, va pomeranian/kääbusspits), tai ridgeback, vaaraokoer.

Alan Bennett, Kanada – kõik ülejäänud tõud rühmast 5.

RÜHM 6:

Mile Aleksoski, Makedoonia – kõik tõud rühmast 6.

RÜHM 7:

Heather Morrison, Austraalia – kõik tõud rühmast 7.

RÜHM 8:

Johnny Andersson, Rootsi – ameerika kokkerspanjel, siledakarvaline retriiver.

Jari Partanen, Norra – ameerika veespanjel, barbet, hollandi väike veelinnukoer, iiri veespanjel, inglise kokkerspanjel, kuldne retriiver, põlluspanjel.

Heather Morrison, Austraalia – kõik ülejäänud tõud rühmast 8.

RÜHM 9:

Anna Albrigo, Itaalia – bologna bichon, coton de tulear, havanna bichon, lõvikoerake, malta bichon.

Johnny Andersson, Rootsi – belgia grifoon, bostoni terjer, brüsseli grifoon, hiina harjaskoer, jaapani chin, käharakarvaline bichon, mops, papillon, pekingi koer, phalene, vene toy (mõlemad karvatüübid), väike brabandi grifoon.

Jari Partanen, Norra – cavalier king charles spaniel, king charles spaniel, prantsuse buldog, tiibeti terjer.

Jose Vidal Montero, Hispaania kõik ülejäänud tõud rühmast 9.

RÜHM 10:

Erodotos Neofytou, Küpros – kõik tõud rühmast 10.

Lõppvõistlused:

Juuniorhändler – Michael Laub, Taani

Parim Beebi – Natalja Leonova, Venemaa

Parim Kutsikas – Helen Tonkson-Koit

Parim Juunior – Anthony Kelly, Iirimaa

Parim Veteran – Angel Pons Ariño, Hispaania

Parim Kasvatajaklass – Maire Tõnurist, Eesti

Parim Järglasteklass – Johnny Andersson, Rootsi

Parim Paar – Anneli Pukkila, Soome

Rühmavõistlused:

Rühm 1   – Anthony Kelly, Iirimaa

Rühm 2   – Anita Whitmarsh, Rootsi

Rühm 3   – Natalja Leonova, Venemaa

Rühm 4   – Anna Albrigo, Itaalia

Rühm 5   – Alan Bennett, Kanada

Rühm 6   – Mile Aleksoski, Makedoonia

Rühm 7   – Heather Morrison, Austraalia

Rühm 8   – Jari Partanen, Norra

Rühm 9   – Jose Vidal Montero, Hispaania

Rühm 10 – Erodotos Neofytou, Küpros

BEST IN SHOW – JOSE VIDAL MONTERO, Hispaania

 

 

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade

Kohtunikud 19.08.2017

NB! Toimkond jätab endale õiguse vajadusel teha muudatusi.

 

RÜHM 0:

Erodotos Neofytou, Küpros kõik tõudrühmast 0.

RÜHM 1:

Michael Laub, Taani – austraalia karjakoer, austraalia kelpie, austraalia lambakoer, briard, collie (lühikarvaline, pikakarvaline),flaami karjakoer, puli, pumi, schipperke, šveitsi valge lambakoer, welsh corgi cardigan, welsh corgi pembroke.

Anita Whitmarsh, Rootsi – saksa lambakoer (mõlemad karvatüübid).

Anthony Kelly, Iirimaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 1.

RÜHM 2:

Michael Laub, Taani – ahvpinšer, appenzelli alpi karjakoer, austria pinser, bullmastif, landseer, saksa pinšer, suur šveitsi alpi karjakoer, vene must terjer.

Maire Tõnurist, Eesti – bernhardiin (lühikarvaline, pikakarvaline), bordoo dogi, do-khyi (tiibeti mastif), hovawart, kääbuspinšer, leonberger, saksa bokser, saksa dogi (kõik värvused).

Angel Pons Ariño, Hispaania – argentiina dogi,berni alpi karjakoer, inglise buldog, inglise mastif, kääbusšnautser (kõik värvused), suuršnautser (kõik värvused), šnautser (kõik värvused).

Anita Whitmarsh, Rootsi – kõik ülejäänud tõud rühmast 2

RÜHM 3:

Mile Aleksoski, Makedoonia – ameerika staffordshire’i terjer, bullterjer, kääbusbullterjer.

Helen Tonkson-Koit, Eesti – bedlingtoni terjer, brasiilia terjer, dandie dinmont’i terjer, foksterjer (siledakarvaline), jack russell’i terjer, staffordshire’i bullterjer, tšehhi terjer, welshi terjer, west highlandi terjer, yorkshire’i terjer.

Natalja Leonova, Venemaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 3.

RÜHM 4:

Anna Albrigo, Itaalia – kõik tõud rühmast 4.

RÜHM 5:

Anthony Kelly, Iirimaa – alaska malamuut, grööni koer, pomeranian/kääbusspits, siberi husky.

Anneli Pukkila, Soome – akita, ameerika akita, basenji, samojeedi koer, saksa spits (kõik suurused, kõik värvused, va pomeranian/kääbusspits), tai ridgeback, vaaraokoer.

Alan Bennett, Kanada – kõik ülejäänud tõud rühmast 5.

RÜHM 6:

Mile Aleksoski, Makedoonia – kõik tõud rühmast 6.

RÜHM 7:

Heather Morrison, Austraalia – kõik tõud rühmast 7.

RÜHM 8:

Johnny Andersson, Rootsi – ameerika kokkerspanjel, siledakarvaline retriiver.

Jari Partanen, Norra – ameerika veespanjel, barbet, hollandi väike veelinnukoer, iiri veespanjel, inglise kokkerspanjel, kuldne retriiver, põlluspanjel.

Heather Morrison, Austraalia – kõik ülejäänud tõud rühmast 8.

RÜHM 9:

Anna Albrigo, Itaalia – bologna bichon, coton de tulear, havanna bichon, lõvikoerake, malta bichon.

Johnny Andersson, Rootsi – belgia grifoon, bostoni terjer, brüsseli grifoon, hiina harjaskoer, jaapani chin, käharakarvaline bichon, mops, papillon, pekingi koer, phalene, vene toy (mõlemad karvatüübid), väike brabandi grifoon.

Jari Partanen, Norra – cavalier king charles spaniel, king charles spaniel, prantsuse buldog, tiibeti terjer.

Jose Vidal Montero, Hispaania kõik ülejäänud tõud rühmast 9.

RÜHM 10:

Erodotos Neofytou, Küpros – kõik tõud rühmast 10.

Lõppvõistlused:

Juuniorhändler – Michael Laub, Taani

Parim Beebi – Natalja Leonova, Venemaa

Parim Kutsikas – Helen Tonkson-Koit

Parim Juunior – Anthony Kelly, Iirimaa

Parim Veteran – Angel Pons Ariño, Hispaania

Parim Kasvatajaklass – Maire Tõnurist, Eesti

Parim Järglasteklass – Johnny Andersson, Rootsi

Parim Paar – Anneli Pukkila, Soome

Rühmavõistlused:

Rühm 1   – Anthony Kelly, Iirimaa

Rühm 2   – Anita Whitmarsh, Rootsi

Rühm 3   – Natalja Leonova, Venemaa

Rühm 4   – Anna Albrigo, Itaalia

Rühm 5   – Alan Bennett, Kanada

Rühm 6   – Mile Aleksoski, Makedoonia

Rühm 7   – Heather Morrison, Austraalia

Rühm 8   – Jari Partanen, Norra

Rühm 9   – Jose Vidal Montero, Hispaania

Rühm 10 – Erodotos Neofytou, Küpros

BEST IN SHOW – JOSE VIDAL MONTERO, Hispaania