Kohtunikud 19.08.2018

NB! Toimkond jätab endale õiguse vajadusel teha muudatusi.

 

RÜHM 1:

Nemanja Jovanovič, Serbia - belgia lambakoer (groenendael, laekenois, malinois, tervueren), lõuna-vene lambakoer, saksa lambakoer (mõlemad karvatüübid), schapendoes, schipperke, šveitsi valge lambakoer

Kari Järvinen, Soome – austraalia lambakoer, beauceron, bordercollie, briard, habecollie, mudi, puli, pumi, shetlandi lambakoer

Bo Skalin, Rootsi – collie (lühikarvaline, pikakarvaline), vana-inglise lambakoer, welsh corgi cardigan, welsh corgi pembroke

Sylvie Desserne, Prantsusmaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 1-.

RÜHM 5:

Julija Aidentiene, Leedu – saksa spits (kõik suurused, kõik värvused, va pomeranian/kääbusspits)

Juta Haranen, Eesti – akita, alaska malamuut, ameerika akita, pomeranian/kääbusspits, samojeedi koer

Francisco Ruiz Rodriguez, Hispaania – basenji, etna cirneco, ibiza podenco, mehhiko karvutu koer, peruu karvutu koer, portugali podengo, tai ridgeback, vaaraokoer

Vija Klucniece, Läti – kõik ülejäänud tõud rühmast 5.

RÜHM 8:

Judit Beke, Ungari - inglise springerspanjel, kiharakarvaline retriever, labradori retriever, welshi springerspanjel

Jan Roger Sauge, Norra -ameerika kokkerspanjel,

inglise kokkerspanjel, kuldne retriiver

Kalvo Kriisk, Eesti -kõik ülejäänud tõud rühmast 8.

RÜHM 9:

Bo Bengtson, USA - bostoni terjer, jaapani chin, mops, tiibeti spanjel

Walter Jungblut, Saksamaa – chihuahua (lühikarvaline), kõik puudlid

Steven Seymour, Suurbritannia - belgia grifoon,

brüsseli grifoon, käharakarvaline bichon, lhasa apso, shih tzu, tiibeti terjer, väike brabandi grifoon

Viva Maria Soleckyj Szpunar, Poola – Chihuahua (pikakarvaline), coton de tulear, havanna bichon, malta bichon, pekingi koer

Oleg Vasiliev, Venemaa – bologna bichon, hiina harjaskoer, vene toy (mõlemad karvatüübid)

Tatjana Urek, Sloveenia – kõik ülejäänud tõud rühmast 9.

RÜHM 10:

Oleg Vasiliev, Venemaa – saluki, vene hurt- borzoi

Gerard Jipping, Holland – kõik ülejäänud tõud rühmast 10.

Lõppvõistlused:

Juuniorhändler– Anabel Leedu, Eesti
Parim Beebi – Juta Haranen, Eesti
Parim Kutsikas - Sylvie Desserne, Prantsusmaa
Parim Juunior- Nemanja Jovanovič, Serbia
Parim Veteran - Vija Klucniece, Läti
Parim Kasvatajaklass - Francisco Ruiz Rodriguez, Hispaania
Parim Järglasteklass - Walter Jungblut, Saksamaa
Parim Paar - Oleg Vasiliev, Venemaa

Rühmavõistlused:

Rühm 1 – Bo Skalin, Rootsi
Rühm 5 – Julija Aidentiene, Leedu
Rühm 8 – Kalvo Kriisk, Eesti
Rühm 9 – Tatjana Urek, Sloveenia
Rühm 10 – Gerard Jipping, Holland

 

BEST IN SHOW – KARI JÄRVINEN, Soome

 

 

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade

Kohtunikud 19.08.2018

NB! Toimkond jätab endale õiguse vajadusel teha muudatusi.

 

RÜHM 1:

Nemanja Jovanovič, Serbia - belgia lambakoer (groenendael, laekenois, malinois, tervueren), lõuna-vene lambakoer, saksa lambakoer (mõlemad karvatüübid), schapendoes, schipperke, šveitsi valge lambakoer

Kari Järvinen, Soome – austraalia lambakoer, beauceron, bordercollie, briard, habecollie, mudi, puli, pumi, shetlandi lambakoer

Bo Skalin, Rootsi – collie (lühikarvaline, pikakarvaline), vana-inglise lambakoer, welsh corgi cardigan, welsh corgi pembroke

Sylvie Desserne, Prantsusmaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 1-.

RÜHM 5:

Julija Aidentiene, Leedu – saksa spits (kõik suurused, kõik värvused, va pomeranian/kääbusspits)

Juta Haranen, Eesti – akita, alaska malamuut, ameerika akita, pomeranian/kääbusspits, samojeedi koer

Francisco Ruiz Rodriguez, Hispaania – basenji, etna cirneco, ibiza podenco, mehhiko karvutu koer, peruu karvutu koer, portugali podengo, tai ridgeback, vaaraokoer

Vija Klucniece, Läti – kõik ülejäänud tõud rühmast 5.

RÜHM 8:

Judit Beke, Ungari - inglise springerspanjel, kiharakarvaline retriever, labradori retriever, welshi springerspanjel

Jan Roger Sauge, Norra -ameerika kokkerspanjel,

inglise kokkerspanjel, kuldne retriiver

Kalvo Kriisk, Eesti -kõik ülejäänud tõud rühmast 8.

RÜHM 9:

Bo Bengtson, USA - bostoni terjer, jaapani chin, mops, tiibeti spanjel

Walter Jungblut, Saksamaa – chihuahua (lühikarvaline), kõik puudlid

Steven Seymour, Suurbritannia - belgia grifoon,

brüsseli grifoon, käharakarvaline bichon, lhasa apso, shih tzu, tiibeti terjer, väike brabandi grifoon

Viva Maria Soleckyj Szpunar, Poola – Chihuahua (pikakarvaline), coton de tulear, havanna bichon, malta bichon, pekingi koer

Oleg Vasiliev, Venemaa – bologna bichon, hiina harjaskoer, vene toy (mõlemad karvatüübid)

Tatjana Urek, Sloveenia – kõik ülejäänud tõud rühmast 9.

RÜHM 10:

Oleg Vasiliev, Venemaa – saluki, vene hurt- borzoi

Gerard Jipping, Holland – kõik ülejäänud tõud rühmast 10.

Lõppvõistlused:

Juuniorhändler– Anabel Leedu, Eesti
Parim Beebi – Juta Haranen, Eesti
Parim Kutsikas - Sylvie Desserne, Prantsusmaa
Parim Juunior- Nemanja Jovanovič, Serbia
Parim Veteran - Vija Klucniece, Läti
Parim Kasvatajaklass - Francisco Ruiz Rodriguez, Hispaania
Parim Järglasteklass - Walter Jungblut, Saksamaa
Parim Paar - Oleg Vasiliev, Venemaa

Rühmavõistlused:

Rühm 1 – Bo Skalin, Rootsi
Rühm 5 – Julija Aidentiene, Leedu
Rühm 8 – Kalvo Kriisk, Eesti
Rühm 9 – Tatjana Urek, Sloveenia
Rühm 10 – Gerard Jipping, Holland

 

BEST IN SHOW – KARI JÄRVINEN, Soome