Kohtunikud 20.08.2017

NB! Toimkond jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi.

RÜHM 0:

Mile Aleksoski, Makedoonia – kõik tõud rühmast 0.

RÜHM 1:

Johnny Andersson, Rootsi – austraalia lambakoer, collie (lühikarvaline, pikakarvaline), habecollie, shetlandi lambakoer, schipperke, schapendoes.

Anna Albrigo, Itaalia – kõik ülejäänud tõud rühmast 1.

RÜHM 2:

Natalja Leonova, Venemaa – kaukaasia lambakoer, kesk-aasia lambakoer, vene must terjer.

Helen Tonkson-Koit, Eesti – berni alpi karjakoer, inglise buldog, kääbusšnautser (kõik värvused), suuršnautser (kõik värvused), šnautser (kõik värvused).

Anita Whitmarsh, Rootsi – argentiina dogi, do-khyi (tiibeti mastif), inglise mastif, landseer, leonberger, saksa dogi (kõik värvused), saksa pinšer,suur šveitsi alpi karjakoer.

Angel Pons Ariño, Hispaania – kõik ülejäänud tõud rühmast 2.

RÜHM 3:

Anthony Kelly, Iirimaa – airedale’i terjer,iiri glen of imaali terjer, iiri pehmekarvaline nisuterjer, iiri terjer, kerry blue terjer, norfolki terjer, norwichi terjer, skye terjer, šoti terjer.

Natalja Leonova, Venemaa – ameerika staffordshire’i terjer, bullterjer, kääbusbullterjer, staffordshire’i bullterjer, west highlandi terjer, yorkshire’i terjer.

Erodotos Neofytou, Küpros – kõik ülejäänud tõud rühmast 3.

RÜHM 4:

Anneli Pukkila, Soome – kõik tõud rühmast 4.

RÜHM 5:

Johnny Andersson, Rootsi - chow chow, pomeranian/kääbusspits.

Maire Tõnurist, Eesti – alaska malamuut, ameerika akita, basenji, hall norra põdrakoer, ida-siberi laika, jämtlandi koer, karjala karukoer, lääne-siberi laika ,norbotteni spits, must norra põdakoer, norra lunnikoer, samojeedi koer, siberi husky, soome püstkõrv, vene-euroopa laika.

Anita Whitmarsh, Rootsi – saksa spits (kõik suurused, kõik värvused, va pomeranian/kääbusspits).

Iren Naarits, Eesti – kõik ülejäänud tõud rühmast 5.

RÜHM 6:

Anita Whitmarsh, Rootsi – basset hound, dalmaatsia koer, rodeesia ridgeback, vendeen’i suur basset-grifoon, vendeen’i väike basset-grifoon.

Jose Vidal Montero, Hispaania – kõik ülejäänud tõud rühmast 6.

RÜHM 7:

Anthony Kelly, Iirimaa – kõik tõud rühmast 7.

RÜHM 8:

Heather Morrison, Austraalia – ameerika kokkerspanjel, ameerika veespanjel, barbet, hollandi väike veelinnukoer, iiri veespanjel, inglise kokkerspanjel, nova scotia retriiver, põlluspanjel, saksa spanjel.

Mile Aleksoski, Makedoonia – inglise springerspanjel, kiharakarvaline retriiver, kuldne retriiver, labradori retriiver.

Jose Vidal Montero, Hispaania – kõik ülejäänud tõud rühmast 8.

RÜHM 9:

Iren Naarits, Eesti – bologna bichon, havanna bichon, kromfohrlandi koer, malta bichon, shih tzu, tiibeti terjer.

Jari Partanen, Norra – chihuahua (lühikarvaline, pikakarvaline), coton de tulear, jaapani chin, käharakarvaline bichon,lhasa apso,papillon, phalene, puudlid (kõik suurused, kõik värvused).

Anthony Kelly, Iirimaa – cavalier king charles spaniel, king charles spaniel.

Alan Bennett, Kanada – kõik ülejäänud tõud rühmast 9.

RÜHM 10:

Heather Morrison, Austraalia – kõik tõud rühmast 10.

Lõppvõistlused:

Juuniorhändler – Maire Tõnurist, Eesti

Parim Beebi – Anita Whitmarsh, Rootsi

Parim Kutsikas – Natalja Leonova, Russia

Parim Juunior – Alan Bennett, Kanada

Parim Veteran – Helen Tonkson-Koit, Eesti

Parim Kasvatajaklass – Johnny Andersson, Sweden

Parim Järglasteklass – Mile Aleksoski, Makedoonia

Parim Paar – Maire Tõnurist, Eesti

Rühmavõistlused:

Rühm 1   – Anna Albrigo, Itaalia

Rühm 2   – Angel Pons Ariño, Hispaania

Rühm 3   – Erodotos Neofytou, Küpros

Rühm 4   – Anneli Pukkila, Finland

Rühm 5   – Iren Naarits, Eesti

Rühm 6   – Jose Vidal Montero, Hispaania

Rühm 7   – Anthony Kelly, Iirimaa

Rühm 8   – Mile Aleksoski, Makedoonia

Rühm 9   – Jari Partanen, Norra

Rühm 10 – Heather Morrison, Austraalia

BEST IN SHOW – ANTHONY KELLY, Iirimaa

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade

Kohtunikud 20.08.2017

NB! Toimkond jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi.

RÜHM 0:

Mile Aleksoski, Makedoonia – kõik tõud rühmast 0.

RÜHM 1:

Johnny Andersson, Rootsi – austraalia lambakoer, collie (lühikarvaline, pikakarvaline), habecollie, shetlandi lambakoer, schipperke, schapendoes.

Anna Albrigo, Itaalia – kõik ülejäänud tõud rühmast 1.

RÜHM 2:

Natalja Leonova, Venemaa – kaukaasia lambakoer, kesk-aasia lambakoer, vene must terjer.

Helen Tonkson-Koit, Eesti – berni alpi karjakoer, inglise buldog, kääbusšnautser (kõik värvused), suuršnautser (kõik värvused), šnautser (kõik värvused).

Anita Whitmarsh, Rootsi – argentiina dogi, do-khyi (tiibeti mastif), inglise mastif, landseer, leonberger, saksa dogi (kõik värvused), saksa pinšer,suur šveitsi alpi karjakoer.

Angel Pons Ariño, Hispaania – kõik ülejäänud tõud rühmast 2.

RÜHM 3:

Anthony Kelly, Iirimaa – airedale’i terjer,iiri glen of imaali terjer, iiri pehmekarvaline nisuterjer, iiri terjer, kerry blue terjer, norfolki terjer, norwichi terjer, skye terjer, šoti terjer.

Natalja Leonova, Venemaa – ameerika staffordshire’i terjer, bullterjer, kääbusbullterjer, staffordshire’i bullterjer, west highlandi terjer, yorkshire’i terjer.

Erodotos Neofytou, Küpros – kõik ülejäänud tõud rühmast 3.

RÜHM 4:

Anneli Pukkila, Soome – kõik tõud rühmast 4.

RÜHM 5:

Johnny Andersson, Rootsi - chow chow, pomeranian/kääbusspits.

Maire Tõnurist, Eesti – alaska malamuut, ameerika akita, basenji, hall norra põdrakoer, ida-siberi laika, jämtlandi koer, karjala karukoer, lääne-siberi laika ,norbotteni spits, must norra põdakoer, norra lunnikoer, samojeedi koer, siberi husky, soome püstkõrv, vene-euroopa laika.

Anita Whitmarsh, Rootsi – saksa spits (kõik suurused, kõik värvused, va pomeranian/kääbusspits).

Iren Naarits, Eesti – kõik ülejäänud tõud rühmast 5.

RÜHM 6:

Anita Whitmarsh, Rootsi – basset hound, dalmaatsia koer, rodeesia ridgeback, vendeen’i suur basset-grifoon, vendeen’i väike basset-grifoon.

Jose Vidal Montero, Hispaania – kõik ülejäänud tõud rühmast 6.

RÜHM 7:

Anthony Kelly, Iirimaa – kõik tõud rühmast 7.

RÜHM 8:

Heather Morrison, Austraalia – ameerika kokkerspanjel, ameerika veespanjel, barbet, hollandi väike veelinnukoer, iiri veespanjel, inglise kokkerspanjel, nova scotia retriiver, põlluspanjel, saksa spanjel.

Mile Aleksoski, Makedoonia – inglise springerspanjel, kiharakarvaline retriiver, kuldne retriiver, labradori retriiver.

Jose Vidal Montero, Hispaania – kõik ülejäänud tõud rühmast 8.

RÜHM 9:

Iren Naarits, Eesti – bologna bichon, havanna bichon, kromfohrlandi koer, malta bichon, shih tzu, tiibeti terjer.

Jari Partanen, Norra – chihuahua (lühikarvaline, pikakarvaline), coton de tulear, jaapani chin, käharakarvaline bichon,lhasa apso,papillon, phalene, puudlid (kõik suurused, kõik värvused).

Anthony Kelly, Iirimaa – cavalier king charles spaniel, king charles spaniel.

Alan Bennett, Kanada – kõik ülejäänud tõud rühmast 9.

RÜHM 10:

Heather Morrison, Austraalia – kõik tõud rühmast 10.

Lõppvõistlused:

Juuniorhändler – Maire Tõnurist, Eesti

Parim Beebi – Anita Whitmarsh, Rootsi

Parim Kutsikas – Natalja Leonova, Russia

Parim Juunior – Alan Bennett, Kanada

Parim Veteran – Helen Tonkson-Koit, Eesti

Parim Kasvatajaklass – Johnny Andersson, Sweden

Parim Järglasteklass – Mile Aleksoski, Makedoonia

Parim Paar – Maire Tõnurist, Eesti

Rühmavõistlused:

Rühm 1   – Anna Albrigo, Itaalia

Rühm 2   – Angel Pons Ariño, Hispaania

Rühm 3   – Erodotos Neofytou, Küpros

Rühm 4   – Anneli Pukkila, Finland

Rühm 5   – Iren Naarits, Eesti

Rühm 6   – Jose Vidal Montero, Hispaania

Rühm 7   – Anthony Kelly, Iirimaa

Rühm 8   – Mile Aleksoski, Makedoonia

Rühm 9   – Jari Partanen, Norra

Rühm 10 – Heather Morrison, Austraalia

BEST IN SHOW – ANTHONY KELLY, Iirimaa