Kohtunikud “Eesti Võitja 2018”

NB! Näituse toimkond jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi.

LAUPÄEV 02.06.2018: rühmad 0, 2, 3, 4, 6,7

Rühm 0:

Eugeny Kuplyauskas, Venemaa – kõik tõud rühmast 0

Rühm 2:

Bas Bosch, Belgia – brasiilia fila, broholmer, do-khyi (tiibeti mastif), inglise mastiff, hispaania mastiff, mallorca dogi, napoli mastif, suur šveitsi alpi karjakoer, tosa

Elina Haapaniemi, Soome – newfoundlandi koer, rottweiler, shar pei, suuršnautser (kõik värvused)

Ben Karpel, Iisrael – bordoo dogi, inglise bulldog, pürenee mastiff, pürenee mäestikukoer, vene must terjer

Olga Kojevnikova, Valgevene – kääbusšnautser (kõik värvused)

Gerard O’Shea, Rootsi – berni alpi karjakoer, saksa dogi (kõik värvused)

Lilian Pajulaid, Eesti – ahvpinšer, appenzelli alpi karjakoer, argentiina dogi, austria pinšer,bullmastiff, dobermann, entlebuchi alpi karjakoer, estrela mäestikukoer, kanaari dogi

Olga Romanova, Moldova – leonberger, saksa bokser, šnautser (mõlemad värvused)

Serghei Volinets, Moldova – bernhardiin (mõlemad karvatüübid), itaalia corso, kaukaasia lambakoer, kesk-aasia lambakoer

Fernando Quilis Bonet, Hispaania – kõik ülejäänud tõud rühmast 2

Rühm 3:

Hans van den Berg, Holland – cairni terjer, jack russell’i terjer, saksa jahiterjer, skye terjer, welshi terjer

Kaisa Metteri-Gold, Soome – ameerika staffordshire’i terjer, staffordshire’i bullterjer

Laura Cox, Iirimaa – bullterjer, foksterjer karmikarvaline, foksterjer siledakarvaline, iiri glen of imaali terjer, iiri pehmekarvaline nisuterjer, iiri terjer, kerry blue terjer, kääbusbullterjer

Inga Siil, Eesti – borderterjer, dandie dinmont’i terjer, inglise kääbusterjer (must piirdega), jaapani terjer, lakelandi terjer, manchesteri terjer, norfolki terjer, norwichi terjer, parson russell’i terjer, šoti terjer, tšehhi terjer

Carlos Saevich, Argentiina – kõik ülejäänud tõud rühmast 3

Rühm 4:

Gerard Cox, Iirimaa – standard taks (lühikarvaline, karmikarvaline, pikakarvaline)

Marija Kavcic, Sloveenia – kõik ülejäänud tõud rühmast 4

Rühm 6:

Bas Bosch, Belgia – basset hound

Elina Haapaniemi, Soome – beagle

Eugeny Kuplyauskas, Venemaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 6

Rühm 7:

Gerard Cox, Iirimaa – iiri punane setter, iiri puna-valge setter

Zeferino Silva, Portugal – kõik ülejäänud tõud rühmast 7

LÕPPVÕISTLUSED:

Juuniorhändler – Pilvi Pihlik, Eesti

Parim Beebi Laura Cox, Iirimaa

Parim Kutsikas Hans van den Berg, Holland

Parim Juunior Eugeny Kuplyauskas, Venemaa

Parim Veteran Gerard Cox, Iirimaa

Parim Kasvatajaklass Olga Romanova, Moldova

Parim Järglasteklass Inga Siil, Eesti

Parim Paar Serghei Volinets, Moldova

Rühm 2 Fernando Quilis Bonet, Hispaania

Rühm 3 Carlos Saevich, Argentiina

Rühm 4 Marija Kavcic, Sloveenia

Rühm 6 Elina Haapaniemi, Soome

Rühm 7 Zeferino Silva, Portugal

 

PÜHAPÄEV 03.06.2018: rühmad 1, 5, 8, 9, 10

Rühm 1:

Marija Kavcic, Sloveenia – collie (lühikarvaline, pikakarvaline), shetlandi lambakoer

Serghei Volinets, Moldova – austraalia lambakoer, belgia lambakoer (groenendael, laekenois, malinois, tervueren), lõuna-vene lambakoer, saksa lambakoer (mõlemad karvatüübid)

Gerard Cox, Iirimaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 1

Rühm 5:

Vitaliy Belskyy, Ukraina – chow chow, keeshond/wolfspitz, pomeranian/kääbusspits, saksa väike spits (kõik värvused)

Marija Kavcic, Sloveenia – samojeedi koer

Olga Romanova, Moldova – akita, alaska malamuut, ameerika akita, basenji,siberi husky

Annica Uppström, Rootsi – eurasier, ida-siberi laika, jaapani spits, karjala karukoer, lapi porokoer,mehhiko karvutu koer (kõik suurused), saksa suurspits (kõik värvused), saksa keskmine spits (kõik värvused), soome lapikoer, soome püstkõrv, vene-euroopa laika, vaaraokoer

Hans van den Berg, Holland – kõik ülejäänud tõud rühmast 5

Rühm 8:

Inga Siil, Eesti – ameerika kokkerspanjel, clumberspanjel, hispaania veekoer, inglise kokkerspanjel, inglise springerspanjel, romagna veekoer

Chantal Varaine, Prantsusmaa – labradori retriever, nova scotia retriiver, siledakarvaline retriever

Carina Östman, Rootsi – kuldne retriiver

Eugeny Kuplyauskas, Venemaa-kõik ülejäänud tõud rühmast 8

Rühm 9:

Vitaliy Belskyy, Ukraina – cavalier king charles spaniel

Bas Bosch, Belgia – belgia grifoon, brüsseli grifoon, prantsuse bulldog, tiibeti spanjel, väike brabandi grifoon

Eugeny Kuplyauskas, Venemaa – jaapani chin, pekingi koer, vene toy (mõlemad karvatüübid)

Carlos Saevich, Argentiina – chihuahua (lühikarvaline), lhasa apso, shih tzu

Kaisa Metteri-Gold, Soome – hiina harjaskoer, lõvikoerake, puudel (kõik suurused, kõik värvused)

Lilian Pajulaid, Eesti – bologna bichon, bostoni terjer, havanna bichon, king charles spaniel, kromfohrlandi koer, malta bichon, papillon, tiibeti terjer

Ben Karpel, Iisrael – kõik ülejäänud tõud rühmast 9

Rühm 10:

Zeferino Silva, Portugal – afganistani hurt, hispaania hurt, vene hurt- borzoi, whippet

Laura Cox, Iirimaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 10

LÕPPVÕISTLUSED:

Juuniorhändler Kadi-Liis Säre, Eesti

Parim Beebi Ben Karpel, Iisrael

Parim Kutsikas Kaisa Metteri-Gold, Soome

Parim Juunior Zeferino Silva, Portugal

Parim Veteran Bas Bosch, Belgia

Parim Kasvatajaklass Inga Siil, Eesti

Parim Järglasteklass Serghei Volinets, Moldova

Parim Paar Olga Romanova, Moldova

Rühm 1 Gerard Cox, Iirimaa

Rühm 5 Marija Kavcic, Sloveenia

Rühm 8 Eugeny Kuplyauskas, Venemaa

Rühm 9 Carlos Saevich, Argentiina

Rühm 10 Laura Cox, Iirimaa

BEST IN SHOW – Hans van den Berg, Holland


 


Võta meiega ühendust

Ava täisvaade

Kohtunikud “Eesti Võitja 2018”

NB! Näituse toimkond jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi.

LAUPÄEV 02.06.2018: rühmad 0, 2, 3, 4, 6,7

Rühm 0:

Eugeny Kuplyauskas, Venemaa – kõik tõud rühmast 0

Rühm 2:

Bas Bosch, Belgia – brasiilia fila, broholmer, do-khyi (tiibeti mastif), inglise mastiff, hispaania mastiff, mallorca dogi, napoli mastif, suur šveitsi alpi karjakoer, tosa

Elina Haapaniemi, Soome – newfoundlandi koer, rottweiler, shar pei, suuršnautser (kõik värvused)

Ben Karpel, Iisrael – bordoo dogi, inglise bulldog, pürenee mastiff, pürenee mäestikukoer, vene must terjer

Olga Kojevnikova, Valgevene – kääbusšnautser (kõik värvused)

Gerard O’Shea, Rootsi – berni alpi karjakoer, saksa dogi (kõik värvused)

Lilian Pajulaid, Eesti – ahvpinšer, appenzelli alpi karjakoer, argentiina dogi, austria pinšer,bullmastiff, dobermann, entlebuchi alpi karjakoer, estrela mäestikukoer, kanaari dogi

Olga Romanova, Moldova – leonberger, saksa bokser, šnautser (mõlemad värvused)

Serghei Volinets, Moldova – bernhardiin (mõlemad karvatüübid), itaalia corso, kaukaasia lambakoer, kesk-aasia lambakoer

Fernando Quilis Bonet, Hispaania – kõik ülejäänud tõud rühmast 2

Rühm 3:

Hans van den Berg, Holland – cairni terjer, jack russell’i terjer, saksa jahiterjer, skye terjer, welshi terjer

Kaisa Metteri-Gold, Soome – ameerika staffordshire’i terjer, staffordshire’i bullterjer

Laura Cox, Iirimaa – bullterjer, foksterjer karmikarvaline, foksterjer siledakarvaline, iiri glen of imaali terjer, iiri pehmekarvaline nisuterjer, iiri terjer, kerry blue terjer, kääbusbullterjer

Inga Siil, Eesti – borderterjer, dandie dinmont’i terjer, inglise kääbusterjer (must piirdega), jaapani terjer, lakelandi terjer, manchesteri terjer, norfolki terjer, norwichi terjer, parson russell’i terjer, šoti terjer, tšehhi terjer

Carlos Saevich, Argentiina – kõik ülejäänud tõud rühmast 3

Rühm 4:

Gerard Cox, Iirimaa – standard taks (lühikarvaline, karmikarvaline, pikakarvaline)

Marija Kavcic, Sloveenia – kõik ülejäänud tõud rühmast 4

Rühm 6:

Bas Bosch, Belgia – basset hound

Elina Haapaniemi, Soome – beagle

Eugeny Kuplyauskas, Venemaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 6

Rühm 7:

Gerard Cox, Iirimaa – iiri punane setter, iiri puna-valge setter

Zeferino Silva, Portugal – kõik ülejäänud tõud rühmast 7

LÕPPVÕISTLUSED:

Juuniorhändler – Pilvi Pihlik, Eesti

Parim Beebi Laura Cox, Iirimaa

Parim Kutsikas Hans van den Berg, Holland

Parim Juunior Eugeny Kuplyauskas, Venemaa

Parim Veteran Gerard Cox, Iirimaa

Parim Kasvatajaklass Olga Romanova, Moldova

Parim Järglasteklass Inga Siil, Eesti

Parim Paar Serghei Volinets, Moldova

Rühm 2 Fernando Quilis Bonet, Hispaania

Rühm 3 Carlos Saevich, Argentiina

Rühm 4 Marija Kavcic, Sloveenia

Rühm 6 Elina Haapaniemi, Soome

Rühm 7 Zeferino Silva, Portugal

 

PÜHAPÄEV 03.06.2018: rühmad 1, 5, 8, 9, 10

Rühm 1:

Marija Kavcic, Sloveenia – collie (lühikarvaline, pikakarvaline), shetlandi lambakoer

Serghei Volinets, Moldova – austraalia lambakoer, belgia lambakoer (groenendael, laekenois, malinois, tervueren), lõuna-vene lambakoer, saksa lambakoer (mõlemad karvatüübid)

Gerard Cox, Iirimaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 1

Rühm 5:

Vitaliy Belskyy, Ukraina – chow chow, keeshond/wolfspitz, pomeranian/kääbusspits, saksa väike spits (kõik värvused)

Marija Kavcic, Sloveenia – samojeedi koer

Olga Romanova, Moldova – akita, alaska malamuut, ameerika akita, basenji,siberi husky

Annica Uppström, Rootsi – eurasier, ida-siberi laika, jaapani spits, karjala karukoer, lapi porokoer,mehhiko karvutu koer (kõik suurused), saksa suurspits (kõik värvused), saksa keskmine spits (kõik värvused), soome lapikoer, soome püstkõrv, vene-euroopa laika, vaaraokoer

Hans van den Berg, Holland – kõik ülejäänud tõud rühmast 5

Rühm 8:

Inga Siil, Eesti – ameerika kokkerspanjel, clumberspanjel, hispaania veekoer, inglise kokkerspanjel, inglise springerspanjel, romagna veekoer

Chantal Varaine, Prantsusmaa – labradori retriever, nova scotia retriiver, siledakarvaline retriever

Carina Östman, Rootsi – kuldne retriiver

Eugeny Kuplyauskas, Venemaa-kõik ülejäänud tõud rühmast 8

Rühm 9:

Vitaliy Belskyy, Ukraina – cavalier king charles spaniel

Bas Bosch, Belgia – belgia grifoon, brüsseli grifoon, prantsuse bulldog, tiibeti spanjel, väike brabandi grifoon

Eugeny Kuplyauskas, Venemaa – jaapani chin, pekingi koer, vene toy (mõlemad karvatüübid)

Carlos Saevich, Argentiina – chihuahua (lühikarvaline), lhasa apso, shih tzu

Kaisa Metteri-Gold, Soome – hiina harjaskoer, lõvikoerake, puudel (kõik suurused, kõik värvused)

Lilian Pajulaid, Eesti – bologna bichon, bostoni terjer, havanna bichon, king charles spaniel, kromfohrlandi koer, malta bichon, papillon, tiibeti terjer

Ben Karpel, Iisrael – kõik ülejäänud tõud rühmast 9

Rühm 10:

Zeferino Silva, Portugal – afganistani hurt, hispaania hurt, vene hurt- borzoi, whippet

Laura Cox, Iirimaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 10

LÕPPVÕISTLUSED:

Juuniorhändler Kadi-Liis Säre, Eesti

Parim Beebi Ben Karpel, Iisrael

Parim Kutsikas Kaisa Metteri-Gold, Soome

Parim Juunior Zeferino Silva, Portugal

Parim Veteran Bas Bosch, Belgia

Parim Kasvatajaklass Inga Siil, Eesti

Parim Järglasteklass Serghei Volinets, Moldova

Parim Paar Olga Romanova, Moldova

Rühm 1 Gerard Cox, Iirimaa

Rühm 5 Marija Kavcic, Sloveenia

Rühm 8 Eugeny Kuplyauskas, Venemaa

Rühm 9 Carlos Saevich, Argentiina

Rühm 10 Laura Cox, Iirimaa

BEST IN SHOW – Hans van den Berg, Holland