Kohtunikud

NB! Näituse toimkond jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi.

LAUPÄEV, 14.04.2018

0 rühm:

Leni Finne, Soome – kõik tõud rühmast 0

2. rühm:

Inna Begma, Venemaa - kaukaasia lambakoer, kesk-aasia lambakoer, kääbusšnautser (kõik värvused), vene must terjer

Kornelija Butrimova, Leedu - rottweiler, saksa bokser

Miklos Levente, Ungari – ahvpinšer, argentiina dogi, bordoo dogi, inglise bulldog, saksa dogi (kõik värvused), saksa pinšer

Anders Tunold-Hanssen, Norra -kääbuspinšer, suuršnautser (mõlemad värvused), šnautser (mõlemad värvused)

Myriam Vermeire, Belgia – appenzelli alpi karjakoer, berni alpi karjakoer, bernhardiin (mõlemad karvatüübid), do-khyi (tiibeti mastif), hovawart, landseer, leonberger

Jose Tomas Delgado Cabezas, Hispaania - kõik ülejäänud tõud rühmast 2

3. rühm:

Kornelija Butrimova, Leedu – ameerika staffordshire’i terjer, bullterjer, kääbusbullterjer

Sean Carroll, Iirimaa – iiri glen of imaali terjer, iiri pehmekarvaline nisuterjer, iiri terjer, inglise kääbusterjer (must piirdega), kerry blue terjer,norfolki terjer, norwichi terjer, skye terjer

Hisayoshi Kadowaki, Jaapan - austraalia siiditerjer, austraalia terjer, foksterjer (karmikarvaline), foksterjer (siledakarvaline),jaapani terjer, manchesteri terjer, parson russell’i terjer, west highlandi terjer, yorkshire’i terjer

Anne Klaas, Eesti – kõik ülejäänud tõud rühmast 3

4. rühm:

Anders Tunold-Hanssen, Norra – standard taks (lühikarvaline, pikakarvaline)

Volodymyr Shiyan, Ukraina – ülejäänud tõud rühmast 4

6. rühm:

Stefan Stefik, Bulgaaria – kõik tõud rühmast 6

7. rühm:

Sean Carroll, Iirimaa - gordoni setter, iiri punane setter, iiri puna-valge setter

Leni Finne, Soome – kõik ülejäänud tõud rühmast 7

LÕPPVÕISTLUSED:

Juuniorhändler - Inna Begma, Venemaa

Parim Kutsikas – Sean Carroll, Iirimaa

Parim Juunior - Kornelija Butrimova, Leedu

Parim Veteran - Myriam Vermeire, Belgia

Parim Kasvatajaklass - Anders Tunold-Hanssen, Norra

Parim Järglasteklass - Jose Tomas Delgado Cabezas, Hispaania

Parim Paar - Sean Carroll, Iirimaa

Rühm 2 - Miklos Levente, Ungari

Rühm 3 – Anne Klaas, Eesti

Rühm 4 - Volodymyr Shiyan, Ukraina

Rühm 6 - Stefan Stefik, Bulgaaria

Rühm 7 - Leni Finne, Soome

 

PÜHAPÄEV 15.04.2018

1. rühm:

Kornelija Butrimova, Leedu - collie (mõlemad karvatüübid), welsh corgi cardigan, welsh corgi pembroke

Myriam Vermeire, Belgia - austraalia lambakoer, belgia lambakoer groenendael, belgia lambakoer malinois, hollandi lambakoer (kõik karvatüübid), saksa lambakoer(mõlemad karvatüübid), schapendoes, schipperke

Leni Finne, Soome – kõik ülejäänud tõud rühmast 1

5. rühm:

Kornelija Butrimova, Leedu – saksa spitsid (kõik suurused, kõik värvused)

Volodymyr Shiyan, Ukraina –alaska malamuut, grööni koer, hall norra põdrakoer, ida-siberi laika, jämtlandi koer, karjala karukoer, lääne-siberi laika, must norra põdrakoer, norra lunnikoer, norrbotteni spits samojeedi koer, siberi husky, soome püstkõrv, vene-euroopa laika

Jose Tomas Delgado Cabezas, Hispaania – kõik ülejäänud tõud rühmast 5

8. rühm:

Sean Carroll, Iirimaa - ameerika kokkerspanjel, iiri veespanjel, siledakarvaline retriever, sussexi spanjel

Stefan Stefik, Bulgaaria – kiharakarvaline retriiver, kuldne retriiver, labradori retriiver

Inna Begma, Venemaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 8

9. rühm:

Inna Begma, Venemaa – puudlid (kõik suurused, kõik värvused), vene toy (mõlemad karvatüübid)

Hisayoshi Kadowaki, Jaapan – chihuahua (mõlemad karvatüübid), jaapani chin, pekingi koer

Anne Klaas, Eesti – bostoni terjer, cavalier king charles spaniel, hiina harjaskoer, havanna bichon, shih tzu

Anders Tunold-Hanssen, Norra – belgia grifoon, brüsseli grifoon, lhasa apso, mops, prantsuse bulldog, tiibeti terjer, väike brabandi grifoon

Sean Carroll, Iirimaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 9

10. rühm:

Miklos Levente, Ungari – kõik tõud rühmast 10

LÕPPVÕISTLUSED:

Juuniorhändler - Kornelija Butrimova, Leedu

Parim Kutsikas - Anne Klaas, Eesti

Parim Juunior - Stefan Stefik, Bulgaaria

Parim Veteran – Kornelija Butrimova, Leedu

Parim Kasvatajaklass - Myriam Vermeire, Belgia

Parim Järglasteklass - Anders Tunold-Hanssen, Norra

Parim Paar - Volodymyr Shiyan, Ukraina

Rühm 1 - Leni Finne, Soome

Rühm 5 - Jose Tomas Delgado Cabezas, Hispaania

Rühm 8 -  Inna Begma, Venemaa

Rühm 9 - Sean Carroll, Iirimaa

Rühm 10 - Miklos Levente, Ungari

BEST IN SHOW – Hisayoshi Kadowaki, Jaapan

 

 

 

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade

Kohtunikud

NB! Näituse toimkond jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi.

LAUPÄEV, 14.04.2018

0 rühm:

Leni Finne, Soome – kõik tõud rühmast 0

2. rühm:

Inna Begma, Venemaa - kaukaasia lambakoer, kesk-aasia lambakoer, kääbusšnautser (kõik värvused), vene must terjer

Kornelija Butrimova, Leedu - rottweiler, saksa bokser

Miklos Levente, Ungari – ahvpinšer, argentiina dogi, bordoo dogi, inglise bulldog, saksa dogi (kõik värvused), saksa pinšer

Anders Tunold-Hanssen, Norra -kääbuspinšer, suuršnautser (mõlemad värvused), šnautser (mõlemad värvused)

Myriam Vermeire, Belgia – appenzelli alpi karjakoer, berni alpi karjakoer, bernhardiin (mõlemad karvatüübid), do-khyi (tiibeti mastif), hovawart, landseer, leonberger

Jose Tomas Delgado Cabezas, Hispaania - kõik ülejäänud tõud rühmast 2

3. rühm:

Kornelija Butrimova, Leedu – ameerika staffordshire’i terjer, bullterjer, kääbusbullterjer

Sean Carroll, Iirimaa – iiri glen of imaali terjer, iiri pehmekarvaline nisuterjer, iiri terjer, inglise kääbusterjer (must piirdega), kerry blue terjer,norfolki terjer, norwichi terjer, skye terjer

Hisayoshi Kadowaki, Jaapan - austraalia siiditerjer, austraalia terjer, foksterjer (karmikarvaline), foksterjer (siledakarvaline),jaapani terjer, manchesteri terjer, parson russell’i terjer, west highlandi terjer, yorkshire’i terjer

Anne Klaas, Eesti – kõik ülejäänud tõud rühmast 3

4. rühm:

Anders Tunold-Hanssen, Norra – standard taks (lühikarvaline, pikakarvaline)

Volodymyr Shiyan, Ukraina – ülejäänud tõud rühmast 4

6. rühm:

Stefan Stefik, Bulgaaria – kõik tõud rühmast 6

7. rühm:

Sean Carroll, Iirimaa - gordoni setter, iiri punane setter, iiri puna-valge setter

Leni Finne, Soome – kõik ülejäänud tõud rühmast 7

LÕPPVÕISTLUSED:

Juuniorhändler - Inna Begma, Venemaa

Parim Kutsikas – Sean Carroll, Iirimaa

Parim Juunior - Kornelija Butrimova, Leedu

Parim Veteran - Myriam Vermeire, Belgia

Parim Kasvatajaklass - Anders Tunold-Hanssen, Norra

Parim Järglasteklass - Jose Tomas Delgado Cabezas, Hispaania

Parim Paar - Sean Carroll, Iirimaa

Rühm 2 - Miklos Levente, Ungari

Rühm 3 – Anne Klaas, Eesti

Rühm 4 - Volodymyr Shiyan, Ukraina

Rühm 6 - Stefan Stefik, Bulgaaria

Rühm 7 - Leni Finne, Soome

 

PÜHAPÄEV 15.04.2018

1. rühm:

Kornelija Butrimova, Leedu - collie (mõlemad karvatüübid), welsh corgi cardigan, welsh corgi pembroke

Myriam Vermeire, Belgia - austraalia lambakoer, belgia lambakoer groenendael, belgia lambakoer malinois, hollandi lambakoer (kõik karvatüübid), saksa lambakoer(mõlemad karvatüübid), schapendoes, schipperke

Leni Finne, Soome – kõik ülejäänud tõud rühmast 1

5. rühm:

Kornelija Butrimova, Leedu – saksa spitsid (kõik suurused, kõik värvused)

Volodymyr Shiyan, Ukraina –alaska malamuut, grööni koer, hall norra põdrakoer, ida-siberi laika, jämtlandi koer, karjala karukoer, lääne-siberi laika, must norra põdrakoer, norra lunnikoer, norrbotteni spits samojeedi koer, siberi husky, soome püstkõrv, vene-euroopa laika

Jose Tomas Delgado Cabezas, Hispaania – kõik ülejäänud tõud rühmast 5

8. rühm:

Sean Carroll, Iirimaa - ameerika kokkerspanjel, iiri veespanjel, siledakarvaline retriever, sussexi spanjel

Stefan Stefik, Bulgaaria – kiharakarvaline retriiver, kuldne retriiver, labradori retriiver

Inna Begma, Venemaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 8

9. rühm:

Inna Begma, Venemaa – puudlid (kõik suurused, kõik värvused), vene toy (mõlemad karvatüübid)

Hisayoshi Kadowaki, Jaapan – chihuahua (mõlemad karvatüübid), jaapani chin, pekingi koer

Anne Klaas, Eesti – bostoni terjer, cavalier king charles spaniel, hiina harjaskoer, havanna bichon, shih tzu

Anders Tunold-Hanssen, Norra – belgia grifoon, brüsseli grifoon, lhasa apso, mops, prantsuse bulldog, tiibeti terjer, väike brabandi grifoon

Sean Carroll, Iirimaa – kõik ülejäänud tõud rühmast 9

10. rühm:

Miklos Levente, Ungari – kõik tõud rühmast 10

LÕPPVÕISTLUSED:

Juuniorhändler - Kornelija Butrimova, Leedu

Parim Kutsikas - Anne Klaas, Eesti

Parim Juunior - Stefan Stefik, Bulgaaria

Parim Veteran – Kornelija Butrimova, Leedu

Parim Kasvatajaklass - Myriam Vermeire, Belgia

Parim Järglasteklass - Anders Tunold-Hanssen, Norra

Parim Paar - Volodymyr Shiyan, Ukraina

Rühm 1 - Leni Finne, Soome

Rühm 5 - Jose Tomas Delgado Cabezas, Hispaania

Rühm 8 -  Inna Begma, Venemaa

Rühm 9 - Sean Carroll, Iirimaa

Rühm 10 - Miklos Levente, Ungari

BEST IN SHOW – Hisayoshi Kadowaki, Jaapan