Meedia: Eesti koerte edu 08.-10.08.2014 Helsingis toimunud “Maailmavõitja 2014″ näitusel

8.-10.08.2014 toimus Helsingis suur rahvusvaheline koertenäitus “Maailmavõitja 2014″, kus osales kokku üle 23 000 koera. Eestist oli registreerunud 459 koera. Fotograaf Pille Saare tehtud fotosid näituse melust ja osalenud koertest saab näha galeriis.

Alljärgnevalt rühmade kaupa Eestis sündinud või elavad koerad, kes võistlesid antud näitusel eriti edukalt. Õnnitleme koerte omanikke ja kasvatajaid!

1. RÜHM

AUSTRAALIA LAMBAKOER

VSP K Peak River Bridge Over Troubled Sky (kasvataja: Marge Perri EE, omanik: Fanni Suokko FI)

BEAUCERON

WW-14 Neliss Warrior Soul (kasvataja: Lalila Ooms FR, omanikud: Kristi Roosvald ja Maris Siilmann EE)

SAKSA LAMBAKOER

W JW-14 Willy vom Kuckucksland (kasvataja: Ottmar Grünewald DE, omanik: Malle Kiisma EE)

WELSH CORGI CARDIGAN

TP K Astersland Blue Rhapsody (kasvataja: Astrid Lundava EE, omanik: Svetlana Masiagina RU)

 

2. RÜHM

BERNHARDIIN, P/K

WJW-14 Bright Beauty Attention Please (kasvatajad: Andrei Mesjatsev ja Sabina Mesjatseva EE, omanikud: Sabina Mesjatseva ja Maive Nugis EE)

TP Paar Est Kalvana Lion Gold&Est Kalvana Jeffy Perfect Jewel (omanikud: Vadim Kaljulaid ja Anna Kaljulaid EE)

BERNI ALPI KARJAKOER

WW-14 Ridon Hennet Elisee (kasvataja ja omanik: Raili Suits EE)

ITAALIA CORSO

TP K Eaglemount Goliath (kasvataja: Ettel Ilumäe EE, omanik: Elina Helander FI)

VSP K Eaglemount Felicia (kasvataja ja omanik: Ettel Ilumäe EE)

KAUKAASIA LAMBAKOER

TP Paar Erots Tsagun&Lana Zilva (omanik: Lily Mals EE)

KÄÄBUSBULLTERJER

WVW-14 Mooncraft’s Magic Touch Yanni House (kasvataja: Helen Tonkson-Koit EE, omanik: Yana Streltsova RU)

SAKSA BOKSER

WVW-14 Golden Amulette Nena Elegance (kasvataja: Margit Siigur EE, omanik: Taavi Tuvike EE)

SAKSA DOGI, SININE

WW-14 Shaggy Friends Cara Mia (kasvataja: Mirjam Kangur EE, omanikud: Eerika Niemi, Elke Mäemurd ja Mirjam Kangur FI/EE)

 

3. RÜHM

SKYE TERJER

WJW-14 Juger Edelweiss Keystone (kasvatajad ja omanikud: Julia Knut ja Mihhail Knut EE)

ŠOTI TERJER

VSP K Hocline’s Xtra Chilli (kasvatajad ja omanikud: Tamara Krall ja Kristiina Krall EE)

YORKSHIRE’I TERJER

TP K Made With Love You Are My Dream (kasvataja: Kristel Kivikas ja Kristjan Reimets EE, omanik: Piret Bäcklund FI)

 

4. RÜHM

KÜÜLIKUTAKS, K/K

WW-14 Baltic Hycon (kasvataja: Robert Andersonn PL, omanik: Ilme Kukk EE)

 

5. RÜHM

AMEERIKA AKITA

WJW-14 Mamoru Moulin Rouge With Ruthdales (kasvataja: Bostock, Amstrong, Weafer IR, omanik: Kadri Audova EE)

IBIZA PODENCO, S/K

WW-14 Cazaion Amarantha (kasvataja: Outi Partiainen FI, omanik: Kadi Viitmaa EE)

LÄÄNE-SIBERI LAIKA

WJW-14 Jahisarv Inanna Aber (kasvataja ja omanik: Kaido Kallavus EE)

SAMOJEEDI KOER

WW-14 Smiling Snowball Moon Sonnet (kasvataja: Kristiine Uspenski EE, omanikud: Kristiine Uspenski ja Riina Teder EE)

SIBERI HUSKY

VSP K Spectacular Passion The Future Is Ours (kasvataja: Daniel Radomksi PL, omanik: Martin Joon EE)

 

6. RÜHM

EESTI HAGIJAS (FCI poolt mittetunnustatud tõug)

TP Alita (kasvataja: Anatoli Scherbinin RU, omanik: Marika Hiiemaa, Maris Siilmann ja Osvald Hiiemaa EE)

TP V Silli (kasvataja: Enno Siimussaar EE, omanik: Maris Siilmann EE)

TP Kasvataja kennel Sakste (omanik: Maris Siilmann ja Marika Hiiemaa EE)

GASCOGNE’I VÄIKE SININE HAGIJAS

WW-14 Dozor Vert (kasvataja: Žlobich BY, omanikud: Siim Sirel ja Tooni Vellend EE)

WW-14 Gora le Bleu Cardinalis (kasvataja: Katarzyna Bujko PL, omanikud: Tooni Vellend ja Siim Sirel EE)

 

7. RÜHM

IIRI PUNANE SETTER

WJW-14 Contario Ode Picasso (kasvataja: Yulia Belyakova RU, omanik: Svea Sildmäe EE)

INGLISE SETTER

WJW-14 Edenbridge Cinnamon Bun (kasvataja: Eva-Liisa Salin EE, omanik Evelin Pärna EE)

 

8. RÜHM

CLUMBERSPANJEL

WJW-14 Sempre Felicita Bimbik’s Amor (kasvataja: Karme Reiljan EE, omanik: Nina Johnsrod NO)

WW-14 Bimbik’s Gigille (kasvataja: Katrin Juurak EE, omanik: Katrin Juurak FI)

KULDNE RETRIIVER:

VSP K Rogerwiek Snow White (kasvataja ja omanik: Krista Tooming EE)

 

9. RÜHM

BOSTONI TERJER

TP K Kait Klassik Jaromir At Mersu (kasvataja: Korshunova RU, omanik: Lilian Pajulaid EE)

JAAPANI CHIN

WVW-14 Hin Satori Ryukono Uresiy (kasvataja: Elena Shevchenko RU, omanik: Silvi Kupinskaja EE)

LÕVIKOERAKE

WJW-14 Chic Choix Napoleon Bonaparte (kasvataja: Juha Kares FI, omanik: Inga Siil EE)

VENE TOY, L/K

TP K Classica Stilya Vysshi Ball (kasvataja: Zhemoedova RU, omanik: Antonina Strizeva EE)

 

Juhul, kui eeltoodud nimekirjast puuduvad Teie koera või kasvandiku näitusetulemused (võitjatiitel, tõu parim kasvatajaklass/paaride võistlus või TP K/VSP K), saatke tulemused palun aadressile ekl@kennelliit.ee .

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade

Meedia: Eesti koerte edu 08.-10.08.2014 Helsingis toimunud “Maailmavõitja 2014″ näitusel

8.-10.08.2014 toimus Helsingis suur rahvusvaheline koertenäitus “Maailmavõitja 2014″, kus osales kokku üle 23 000 koera. Eestist oli registreerunud 459 koera. Fotograaf Pille Saare tehtud fotosid näituse melust ja osalenud koertest saab näha galeriis.

Alljärgnevalt rühmade kaupa Eestis sündinud või elavad koerad, kes võistlesid antud näitusel eriti edukalt. Õnnitleme koerte omanikke ja kasvatajaid!

1. RÜHM

AUSTRAALIA LAMBAKOER

VSP K Peak River Bridge Over Troubled Sky (kasvataja: Marge Perri EE, omanik: Fanni Suokko FI)

BEAUCERON

WW-14 Neliss Warrior Soul (kasvataja: Lalila Ooms FR, omanikud: Kristi Roosvald ja Maris Siilmann EE)

SAKSA LAMBAKOER

W JW-14 Willy vom Kuckucksland (kasvataja: Ottmar Grünewald DE, omanik: Malle Kiisma EE)

WELSH CORGI CARDIGAN

TP K Astersland Blue Rhapsody (kasvataja: Astrid Lundava EE, omanik: Svetlana Masiagina RU)

 

2. RÜHM

BERNHARDIIN, P/K

WJW-14 Bright Beauty Attention Please (kasvatajad: Andrei Mesjatsev ja Sabina Mesjatseva EE, omanikud: Sabina Mesjatseva ja Maive Nugis EE)

TP Paar Est Kalvana Lion Gold&Est Kalvana Jeffy Perfect Jewel (omanikud: Vadim Kaljulaid ja Anna Kaljulaid EE)

BERNI ALPI KARJAKOER

WW-14 Ridon Hennet Elisee (kasvataja ja omanik: Raili Suits EE)

ITAALIA CORSO

TP K Eaglemount Goliath (kasvataja: Ettel Ilumäe EE, omanik: Elina Helander FI)

VSP K Eaglemount Felicia (kasvataja ja omanik: Ettel Ilumäe EE)

KAUKAASIA LAMBAKOER

TP Paar Erots Tsagun&Lana Zilva (omanik: Lily Mals EE)

KÄÄBUSBULLTERJER

WVW-14 Mooncraft’s Magic Touch Yanni House (kasvataja: Helen Tonkson-Koit EE, omanik: Yana Streltsova RU)

SAKSA BOKSER

WVW-14 Golden Amulette Nena Elegance (kasvataja: Margit Siigur EE, omanik: Taavi Tuvike EE)

SAKSA DOGI, SININE

WW-14 Shaggy Friends Cara Mia (kasvataja: Mirjam Kangur EE, omanikud: Eerika Niemi, Elke Mäemurd ja Mirjam Kangur FI/EE)

 

3. RÜHM

SKYE TERJER

WJW-14 Juger Edelweiss Keystone (kasvatajad ja omanikud: Julia Knut ja Mihhail Knut EE)

ŠOTI TERJER

VSP K Hocline’s Xtra Chilli (kasvatajad ja omanikud: Tamara Krall ja Kristiina Krall EE)

YORKSHIRE’I TERJER

TP K Made With Love You Are My Dream (kasvataja: Kristel Kivikas ja Kristjan Reimets EE, omanik: Piret Bäcklund FI)

 

4. RÜHM

KÜÜLIKUTAKS, K/K

WW-14 Baltic Hycon (kasvataja: Robert Andersonn PL, omanik: Ilme Kukk EE)

 

5. RÜHM

AMEERIKA AKITA

WJW-14 Mamoru Moulin Rouge With Ruthdales (kasvataja: Bostock, Amstrong, Weafer IR, omanik: Kadri Audova EE)

IBIZA PODENCO, S/K

WW-14 Cazaion Amarantha (kasvataja: Outi Partiainen FI, omanik: Kadi Viitmaa EE)

LÄÄNE-SIBERI LAIKA

WJW-14 Jahisarv Inanna Aber (kasvataja ja omanik: Kaido Kallavus EE)

SAMOJEEDI KOER

WW-14 Smiling Snowball Moon Sonnet (kasvataja: Kristiine Uspenski EE, omanikud: Kristiine Uspenski ja Riina Teder EE)

SIBERI HUSKY

VSP K Spectacular Passion The Future Is Ours (kasvataja: Daniel Radomksi PL, omanik: Martin Joon EE)

 

6. RÜHM

EESTI HAGIJAS (FCI poolt mittetunnustatud tõug)

TP Alita (kasvataja: Anatoli Scherbinin RU, omanik: Marika Hiiemaa, Maris Siilmann ja Osvald Hiiemaa EE)

TP V Silli (kasvataja: Enno Siimussaar EE, omanik: Maris Siilmann EE)

TP Kasvataja kennel Sakste (omanik: Maris Siilmann ja Marika Hiiemaa EE)

GASCOGNE’I VÄIKE SININE HAGIJAS

WW-14 Dozor Vert (kasvataja: Žlobich BY, omanikud: Siim Sirel ja Tooni Vellend EE)

WW-14 Gora le Bleu Cardinalis (kasvataja: Katarzyna Bujko PL, omanikud: Tooni Vellend ja Siim Sirel EE)

 

7. RÜHM

IIRI PUNANE SETTER

WJW-14 Contario Ode Picasso (kasvataja: Yulia Belyakova RU, omanik: Svea Sildmäe EE)

INGLISE SETTER

WJW-14 Edenbridge Cinnamon Bun (kasvataja: Eva-Liisa Salin EE, omanik Evelin Pärna EE)

 

8. RÜHM

CLUMBERSPANJEL

WJW-14 Sempre Felicita Bimbik’s Amor (kasvataja: Karme Reiljan EE, omanik: Nina Johnsrod NO)

WW-14 Bimbik’s Gigille (kasvataja: Katrin Juurak EE, omanik: Katrin Juurak FI)

KULDNE RETRIIVER:

VSP K Rogerwiek Snow White (kasvataja ja omanik: Krista Tooming EE)

 

9. RÜHM

BOSTONI TERJER

TP K Kait Klassik Jaromir At Mersu (kasvataja: Korshunova RU, omanik: Lilian Pajulaid EE)

JAAPANI CHIN

WVW-14 Hin Satori Ryukono Uresiy (kasvataja: Elena Shevchenko RU, omanik: Silvi Kupinskaja EE)

LÕVIKOERAKE

WJW-14 Chic Choix Napoleon Bonaparte (kasvataja: Juha Kares FI, omanik: Inga Siil EE)

VENE TOY, L/K

TP K Classica Stilya Vysshi Ball (kasvataja: Zhemoedova RU, omanik: Antonina Strizeva EE)

 

Juhul, kui eeltoodud nimekirjast puuduvad Teie koera või kasvandiku näitusetulemused (võitjatiitel, tõu parim kasvatajaklass/paaride võistlus või TP K/VSP K), saatke tulemused palun aadressile ekl@kennelliit.ee .