Kontakt

Telli EKL kodulehel avaldatav uudisvoog otse oma meilboxi.

Üldised kontaktandmed:
Alajaama 8
11314 Tallinn
tel.: 654 0130
e-post: ekl@kennelliit.ee

BÜROO LAHTIOLEKUAJAD:
E, T 13.00-20.00
K, N 10.00-15.00

KLIENDITELEFON
(tel. nr: 654 0133 ja 654 0130):

E, T 12.00-20.00
K, N 10.00-18.00
R 10.00-15.00

EKL asjaajamiskord
EKL saali kasutamise kord

MTÜ Eesti Kennelliidu pangarekvisiidid:

SEB IBAN EE571010052044654007
Swedbank IBAN EE522200221007123183

BÜROO TÖÖTAJAD:

Annemari Oherd
Büroo juhataja
annemari.oherd@kennelliit.ee
mob: 521 3543
tel: 654 0135

Inga Tomson
Klienditeenindaja
inga@kennelliit.ee
tel. 654 0133

Liia Ahas
Raamatupidaja
liia.ahas@kennelliit.ee
tel: 654 0137 (E-N 9.00-17.30, R 9-15)

Regina Pesur
Dokumendihaldur/tiitlite vormistaja
regina@kennelliit.ee
tel: 654 0136

Lea Aljas
Registrihaldur/näituste peasekretär
lea.aljas@kennelliit.ee
mob: 5855 9020
tel: 654 0131

Terje Erdmann
Assistent
terje.erdmann@kennelliit.ee
tel: 654 0131    

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade

Kontakt

Telli EKL kodulehel avaldatav uudisvoog otse oma meilboxi.

Üldised kontaktandmed:
Alajaama 8
11314 Tallinn
tel.: 654 0130
e-post: ekl@kennelliit.ee

BÜROO LAHTIOLEKUAJAD:
E, T 13.00-20.00
K, N 10.00-15.00

KLIENDITELEFON
(tel. nr: 654 0133 ja 654 0130):

E, T 12.00-20.00
K, N 10.00-18.00
R 10.00-15.00

EKL asjaajamiskord
EKL saali kasutamise kord

MTÜ Eesti Kennelliidu pangarekvisiidid:

SEB IBAN EE571010052044654007
Swedbank IBAN EE522200221007123183

BÜROO TÖÖTAJAD:

Annemari Oherd
Büroo juhataja
annemari.oherd@kennelliit.ee
mob: 521 3543
tel: 654 0135

Inga Tomson
Klienditeenindaja
inga@kennelliit.ee
tel. 654 0133

Liia Ahas
Raamatupidaja
liia.ahas@kennelliit.ee
tel: 654 0137 (E-N 9.00-17.30, R 9-15)

Regina Pesur
Dokumendihaldur/tiitlite vormistaja
regina@kennelliit.ee
tel: 654 0136

Lea Aljas
Registrihaldur/näituste peasekretär
lea.aljas@kennelliit.ee
mob: 5855 9020
tel: 654 0131

Terje Erdmann
Assistent
terje.erdmann@kennelliit.ee
tel: 654 0131