Kontakt

Eesti Kennelliidu büroo:

Üldised kontaktandmed:

Tuisu 2A
11314 Tallinn
tel.: 6 540 130
e-post: ekl@kennelliit.ee

MTÜ Eesti Kennelliidu pangarekvisiidid:

SEB IBAN EE571010052044654007
Swedbank IBAN EE522200221007123183

BÜROO AVATUD KLIENTIDELE :

E, T 13.00-20.00
K, N 10.00-15.00

BÜROO TÖÖTAJAD:

Inga Tomson
Klienditeenindaja
inga@kennelliit.ee
tel. 6 540 133

Elo Lindi
Sekretär
elo@kennelliit.ee
tel. 6 540 130

Regina Pesur
Dokumendihaldur
regina@kennelliit.ee
tel. 6 540 130

Lea Aljas
Näituste sekretär
lea.aljas@kennelliit.ee
mob: 58 559020

Valentina Pikkov
Tõuraamatu administraator
valja@kennelliit.ee
tel. 6 540 130

Reet Parm
Raamatupidaja
reet@kennelliit.ee
tel. 6 540 130

Margit Kattai
Büroo juhataja
margit@kennelliit.ee 
tel. 52 135 43

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade

Kontakt

Eesti Kennelliidu büroo:

Üldised kontaktandmed:

Tuisu 2A
11314 Tallinn
tel.: 6 540 130
e-post: ekl@kennelliit.ee

MTÜ Eesti Kennelliidu pangarekvisiidid:

SEB IBAN EE571010052044654007
Swedbank IBAN EE522200221007123183

BÜROO AVATUD KLIENTIDELE :

E, T 13.00-20.00
K, N 10.00-15.00

BÜROO TÖÖTAJAD:

Inga Tomson
Klienditeenindaja
inga@kennelliit.ee
tel. 6 540 133

Elo Lindi
Sekretär
elo@kennelliit.ee
tel. 6 540 130

Regina Pesur
Dokumendihaldur
regina@kennelliit.ee
tel. 6 540 130

Lea Aljas
Näituste sekretär
lea.aljas@kennelliit.ee
mob: 58 559020

Valentina Pikkov
Tõuraamatu administraator
valja@kennelliit.ee
tel. 6 540 130

Reet Parm
Raamatupidaja
reet@kennelliit.ee
tel. 6 540 130

Margit Kattai
Büroo juhataja
margit@kennelliit.ee 
tel. 52 135 43