Algas registreerimine rahvusvahelisele näitusele “Tallinna Võitja 2018″

Algas registreerimine 14.-15.04.2018 Tallinnas Saku Suurhallis toimuvale rahvusvahelisele näitusele “Tallinna Võitja 2018″.

EKL-VKK korraldab 11.11.2017 Match Show

EKL-VKK kutsub kõikide tõugude koeri osalema 11.11.2017 Tallinnas Pet City Royal Canin Arenal toimuval Match Show’l.

Pikendati registreerimisaega novembris Tartus toimuvatele rahvusvahelistele näitustele

04.11.2017 ja 05.11.2017 Tartus toimuvatele rahvusvahelistele näitustele on võimalik registreerida kuni 16.10.2017.

Eestlaste edukas nädalavahetus Agility MM-il

05.-08.10.2017 Liberecis (Tšehhi) toimunud FCI Agility MM-il esinesid Eesti koerasportlased edukalt, võites maksikoerte võistkondlikus arvestuses 37. osalenud riigi hulgas pronksmedali.

Eesti võistlejad olid edukad ka individuaal- ja meeskondlikus arvestuses:
Koondtulemused L (hüpperada + agilityrada – kokku osales 141 võistluspaari)

6. koht Marje Piiroja belgia lambakoer malinois’iga Frosty Forest Zeta Prime – “Süsi”
26. koht Marje Piiroja belgia lambakoer malinois’iga Nordsand`s Quick – “Dints”
69.-97. koht Stefi Praakli bordercolliega Fire Rock Eternity – “Ettie”

Koondtulemused M (hüpperada + agilityrada – kokku osales 79 võistluspaari)

5. koht Aleksander Andre manchesteri terjeriga Dalylove Incredible Intelligence – “Niki”
20. koht Kaisa Tsäro shetlandi lambakoeraga Elbar’s Black Joconde – “Lizzi”
37.-55. koht Elika Lass shetlandi lambakoeraga Excellent Choice The Real Deal – “Troy”

Koondtulemused S (hüpperada + agilityrada – kokku osales 98 võistluspaari)

11. koht Ede Brand shetlandi lambakoeraga Flyland Swift Thumbelina – “Chika”
15. koht Dmitri Kargin shetlandi lambakoeraga Elbar´s Golden Dominik – “Stenley”
36.-57. koht Marta Miil shetlandi lambakoeraga Sweet Cake from Sielos Draugas – “Jay”

Hüpperada S (kokku osales 98 võistluspaari)

16. koht Dmitri Kargin shetlandi lambakoeraga Elbar´s Golden Dominik – “Stenley”
21. koht Ede Brand shetlandi lambakoeraga Flyland Swift Thumbelina – “Chika”

Agilityrada S (kokku osales 98 võistluspaari)

14. koht Marta Miil shetlandi lambakoeraga Sweet Cake from Sielos Draugas – “Jay”
21. koht Ede Brand shetlandi lambakoeraga Flyland Swift Thumbelina – “Chika”
37. koht Dmitri Kargin shetlandi lambakoeraga Elbar´s Golden Dominik – “Stenley”

Hüpperada M (kokku osales 79 võistluspaari)

20. koht Kaisa Tsäro shetlandi lambakoeraga Elbar’s Black Joconde – “Lizzi”
27. koht Aleksander Andre manchesteri terjeriga Dalylove Incredible Intelligence – “Niki”
38. koht Elika Lass shetlandi lambakoeraga Excellent Choice The Real Deal – “Troy”

Agilityrada M (kokku osales 79 võistluspaari)

6. koht Aleksander Andre manchesteri terjeriga Dalylove Incredible Intelligence – “Niki”
30. koht Kaisa Tsäro shetlandi lambakoeraga Elbar’s Black Joconde – “Lizzi”

Hüpperada L (kokku osales 144 võistluspaari)

3. koht Marje Piiroja belgia lambakoera malinois’iga Frosty Forest Zeta Prime – “Süsi”
8. koht Marje Piiroja belgia lambakoera malinois’iga Nordsand`s Quick – “Dints”
25.-26. koht Stefi Praakli bordercolliega Fire Rock Eternity – “Ettie”

Agilityrada L (kokku osales 144 võistluspaari)

24. koht Marje Piiroja belgia lambakoera malinois’iga Frosty Forest Zeta Prime – “Süsi”
48.  koht Marje Piiroja belgia lambakoera malinois’iga Nordsand`s Quick – “Dints”

Meeskondlik tulemus L (kokku osales 37 meeskonda) koosseisus Marje Piiroja belgia lambakoerte malinois’dega Frosty Forest Zeta Prime – “Süsi” ja  Nordsand`s Quick – “Dints”,  Natalia Garaštšenko bordercolliega Maeglin Hurricane – “Bolt” ning Stefi Praakli bordercolliega  Fire Rock Eternity – “Ettie”.

Koondtulemusena kuulus Eesti meeskonnale 3. koht, hüpperajal 3. koht ning agilityrajal 4. koht.

Meeskondlik koondtulemus M (kokku osales 31 meeskonda) koosseisus Elika Lass shetlandi lambakoeraga Excellent Choice The Real Deal – “Troy”, Aleksander Andre manchesteri terjeriga Dalylove Incredible Intelligence – “Niki”, Kaisa Tsäro shetlandi lambakoeraga Elbar’s Black Joconde – “Lizzi” ning Kristina Lukašejeva shetlandi lambakoeraga Excellent Choice The Power Of Three – “Joker”.

Koondtulemusena kuulus Eesti meeskonnale 19. koht, hüpperajal 16. koht ning agilityrajal 23. koht

Meeskondlik koondtulemus S (kokku osales 33 meeskonda) koosseisus Marta Miil shetlandi lambakoeraga Sweet Cake from Sielos Draugas – “Jay”, Liivika Pärg  kääbuspuudliga Fire Rock Dandelion – “Mirka”, Dmitri Kargin shetlandi lambakoeraga Elbar´s Golden Dominik – “Stenley” ning Ede Brand shetlandi lambakoeraga Flyland Swift Thumbelina – “Chika”.

Koondtulemusena kuulus Eesti meeskonnale 10. koht, hüpperajal 9. koht ning agilityrjal 10. koht.

Palju-palju õnne!

EKL volinikud valisid uue EKL volinike koosoleku juhataja ja asejuhataja ning EKL juhatuse

03.10.2017 toimunud EKL volinike koosolekul valiti EKL volinike koosoleku juhatajaks Helen Tonkson-Koit, EKL volinike koosoleku asejuhatajaks Astrid Lundava, EKL juhatuse esimeheks Kalvo Kriisk, EKL juhatuse aseesimeheks Janne Orro ning EKL juhatuse liikmeteks Monica Merima, Piret Rosumovski, Maris Siilmann, Mairi Siimon ja Tõnu Väli.

Seoses seniste EKL volinike siirdumisega EKL juhatusse muutus EKL volinike koosoleku koosseis.

Algas registreerimine 11.02.2018 toimuvale newfoundlandi koerte erinäitusele

Algas registreerimine 11.02.2018 Tallinnas toimuvale newfoundlandi koerte erinäitusele.

Algas registreerimine Gala Show’le “Champion of Champions”

Algas registreerimine 17.12.2017 Tallinnas Lillepaviljonis toimuvale Gala Show’le “Champion of Champions 2017″.

Algas registreerimine 16.12.2017 toimuvale Jõulushow’le

Algas registreerimine 16.12.2017 Tallinnas Kristiine Spordihallis toimuvale mitteametlikule kutsikate ja veteranide Jõulushow’le.

On alanud EKL juhatuse liikmekandidaatide registreerimine

Lähtuvalt EKL valimiste reglemendist on alanud EKL juhatuse liikmekandidaatide registreerimine. Uus EKL juhatus valitakse EKL volinike koosolekul, mis toimub 03.10.2017 algusega kell 18.00 EKL saalis (Alajaama 8, Tallinn).

KANDIDAADID:

  • Grün, Svetlana
  • Kivioja, Leelet
  • Kriisk, Kalvo
  • Merima, Monica
  • Oblikas, Aivo
  • Orro, Janne
  • Ragel, Külli
  • Rosumovski, Piret
  • Siil, Inga
  • Siilmann, Maris
  • Siimon, Mairi
  • Tali, Priit
  • Türk, Tõnis
  • Väli, Tõnu

EKL üldkoosoleku häältelugemiskomisjoni protokoll

EKL üldkoosoleku häältelugemiskomisjoni protokoll.

17.09.2017.a. toimunud Eesti Kennelliidu korralisel koosolekul valiti EKL volinike koosoleku liikmed (35 liiget) ning revisjonikomisjon (3 liiget).

Võrdse arvu hääli saanud kandidaadid järjestatakse loosimise teel. Loosimine viiakse läbi teisipäeval, 19.09.2017: loosimistulemuste protokoll

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade