Terjerite erinäitus 14.02.2015

Algas registreerimine 14.02.2015 Tallinnas toimuvale terjerite erinäitusele.

21.02.2015 ja 22.02.2015 toimuvad IX rühma näitused

Algas registreerimine 21.02.2015 ja 22.02.2015 Tartus toimuvatele IX rühma näitustele on avatud.

EKL volinike koosolek valis uue EKL juhatuse

24.09.2014 toimunud EKL volinike koosolek valis uue EKL juhatuse koosseisus:

Astrid Lundava (juhatuse esimees)

Maris Siilmann (juhatuse aseesimees)

Jekaterina Kantijevskaja

Kalvo Kriisk

Viljar Krohv

Tõnis Türk

Kristina Varik-Kilm

 

Valimistulemuste täisprotokollid:

EKL juhatuse valimise protokoll

EKL juhatuse esimehe valimise protokoll

EKL juhatuse aseesimehe valimise protokoll

EKL volinike koosolek valis uue EKL volinike koosoleku juhataja ning asejuhataja

24.09.2014 toimunud EKL volinike koosolekul valiti EKL volinike koosoleku juhataja ning asejuhataja. Uueks EKL volinike koosoleku juhatajaks on Helen Tonkson-Koit. EKL volinike koosoleku asejuhatajana jätkab Maret Kärdi.

Valimistulemuste täisprotokollid:

EKL volinike koosoleku juhataja valimise protokoll

EKL volinike koosoleku asejuhataja valimise protokoll

EKL volinike koosolek 24.09.2014

EKL volinike koosolek toimub 24.09.2014 algusega kell 18.00 EKL saalis (Tuisu 2A, Tallinn).

PÄEVAKORD:

A. EKL volinike 24.09.2014 koosoleku juhataja, protokollija ja häältelugemiskomisjoni valimine ning koosoleku päevakorra kinnitamine.
1. EKL volinike koosoleku juhataja valimine.
2. EKL volinike koosoleku asejuhataja valimine.
3. EKL juhatuse tagasikutsumine.
4. EKL juhatuse, sealhulgas EKL juhatuse esimehe ja EKL juhatuse aseesimehe valimine.
5. EKL volinike koosoleku juhatajale volituste andmine juhatuse liikmetega lepingute sõlmimiseks.

 EKL juhatuse kandidaadid.

16.09.2014 toimunud EKL üldkoosolek valis EKL revisjonikomisjoni

16.09.2014 toimunud EKL üldkoosolek valis EKL revisjonikomisjoni liikmed:

1. Veiman, Sirje – 210 häält
2. Madrus, Maili – 199 häält
3. Kerem, Kristin – 184 häält

16.09.2014 toimunud EKL üldkoosolek valis uued EKL volinikud

16.09.2014 toimunud EKL üldkoosolek valis uued EKL volinikud. Lähtuvalt 16.09.2014 üldkoosoleku otsusest on EKL volinike koosolekul 25 liiget:

1. Siilmann, Maris – 159 häält
2. Kriisk, Kalvo – 158 häält
3. Kell, Ülle – 153 häält
4. Müürisepp, Alar – 149 häält
5. Orro-Taruste, Janne – 144
6. Kärdi, Maret – 143 häält
7. Lepasaar, Marko – 140 häält
7. Tonkson-Koit, Helen – 140 häält
9. Haranen, Juta – 139 häält
10. Pikkov, Valentina – 135 häält
11. Lint, Reet – 130 häält
12. Krohv, Viljar – 128 häält
13. Kruus, Jelena – 125 häält
14. Kärdi-Paabo, Helle – 123 häält
14. Lundava, Astrid – 123 häält
14. Oja, Margit – 123 häält
17. Kumm, Hedi – 120 häält
18. Türk, Tõnis – 118 häält
19. Varik-Kilm, Kristina – 115 häält
20. Palgi, Mari – 106 häält
20. Roossaar, Eve – 106 häält
22. Raie, Katrin – 103 häält
23. Kantijevskaja, Jekaterina – 101 häält
24. Lukin, Katleen – 100 häält
25. Tõnurist, Maire – 99 häält

26. Vesik, Liisa – 97 häält
27. Pärn, Aire-Piret – 94 häält
28. Kull, Kätlin – 89 häält
29. Koitver, Katri – 86 häält
29. Moldau, Merike – 86 häält
31. Ragel, Külli – 86 häält
32. Naarits, Anne – 85 häält
33. Kask, Margus – 82 häält
33. Rosumovski, Piret – 82 häält
35. Paju, Kersti – 81 häält
36. Raado, Reet – 78 häält
37. Raudava, Sirle – 74 häält
38. Pingas, Kärt – 72 häält
39. Naarits, Iren – 68 häält
40. Liivand, Kerli – 61 häält
41. Mehikas, Lada – 57 häält
42. Siimon, Mairi – 56 häält
43. Merima, Monica – 52 häält
44. Januško, Elle – 44 häält
45. Mägi, Agne – 42 häält
46. Põldmäe, Priit – 41 häält
47. Raun, Raija Ilona – 38 häält

Eesti Kennelliidu üldkoosolek toimub 16.09.2014 algusega kell 16:00.

Koosolek toimub Tallinna Vaba Waldorfikooli aulas (Tuulemaa 12). Täpsemad kohalejõudmisjuhendid.

Koosolekul osalejate ning volituste registreerimine algab kell 15:15 (digitaalselt allkirjastatud volitused palume eelnevalt saata e-mailile elo@kennelliit.ee).

PÄEVAKORD:

1. EKL volinike koosoleku juhataja aruanne.

2. EKL juhatuse esimehe aruanne.

3. EKL revisjonikomisjoni aruanne.

4. EKL uus põhikiri (projekt 2014).

5. Muud küsimused.

6. EKL volinike ja volinike koosoleku asendusliikmete tagasikutsumine ning uute EKL volinike valimised.

7. EKL volinike koosolekule volituste andmine EKL juhatuse liikmete tagasikutsumiseks ning EKL juhatuse uute liikmete valimiseks.

8. EKL revisjonikomisjoni liikmete tagasikutsumine ja EKL revisjonikomisjoni uute liikmete valimine.

EKL valimiste reglement

EKL volinike koosoleku kandidaadid

Eesti koerad osalesid edukalt 08.-10.08.2014 Helsingis toimunud rahvusvahelisel näitusel “Maailmavõitja 2014″

8.-10.08.2014 toimus Helsingis suur rahvusvaheline koertenäitus “Maailmavõitja 2014″, kus osales kokku üle 23 000 koera. Eestist oli registreerunud 459 koera. Fotograaf Pille Saare tehtud fotosid näituse melust ja osalenud koertest saab näha galeriis.

Alljärgnevalt rühmade kaupa Eestis sündinud või elavad koerad, kes võistlesid antud näitusel eriti edukalt. Õnnitleme koerte omanikke ja kasvatajaid!

1. RÜHM

AUSTRAALIA LAMBAKOER

VSP K Peak River Bridge Over Troubled Sky (kasvataja: Marge Perri EE, omanik: Fanni Suokko FI)

BEAUCERON

WW-14 Neliss Warrior Soul (kasvataja: Lalila Ooms FR, omanikud: Kristi Roosvald ja Maris Siilmann EE)

SAKSA LAMBAKOER

W JW-14 Willy vom Kuckucksland (kasvataja: Ottmar Grünewald DE, omanik: Malle Kiisma EE)

WELSH CORGI CARDIGAN

TP K Astersland Blue Rhapsody (kasvataja: Astrid Lundava EE, omanik: Svetlana Masiagina RU)

 

2. RÜHM

BERNHARDIIN, P/K

WJW-14 Bright Beauty Attention Please (kasvatajad: Andrei Mesjatsev ja Sabina Mesjatseva EE, omanikud: Sabina Mesjatseva ja Maive Nugis EE)

TP Paar Est Kalvana Lion Gold&Est Kalvana Jeffy Perfect Jewel (omanikud: Vadim Kaljulaid ja Anna Kaljulaid EE)

BERNI ALPI KARJAKOER

WW-14 Ridon Hennet Elisee (kasvataja ja omanik: Raili Suits EE)

ITAALIA CORSO

TP K Eaglemount Goliath (kasvataja: Ettel Ilumäe EE, omanik: Elina Helander FI)

VSP K Eaglemount Felicia (kasvataja ja omanik: Ettel Ilumäe EE)

KAUKAASIA LAMBAKOER

TP Paar Erots Tsagun&Lana Zilva (omanik: Lily Mals EE)

KÄÄBUSBULLTERJER

WVW-14 Mooncraft’s Magic Touch Yanni House (kasvataja: Helen Tonkson-Koit EE, omanik: Yana Streltsova RU)

SAKSA BOKSER

WVW-14 Golden Amulette Nena Elegance (kasvataja: Margit Siigur EE, omanik: Taavi Tuvike EE)

SAKSA DOGI, SININE

WW-14 Shaggy Friends Cara Mia (kasvataja: Mirjam Kangur EE, omanikud: Eerika Niemi, Elke Mäemurd ja Mirjam Kangur FI/EE)

 

3. RÜHM

SKYE TERJER

WJW-14 Juger Edelweiss Keystone (kasvatajad ja omanikud: Julia Knut ja Mihhail Knut EE)

ŠOTI TERJER

VSP K Hocline’s Xtra Chilli (kasvatajad ja omanikud: Tamara Krall ja Kristiina Krall EE)

YORKSHIRE’I TERJER

TP K Made With Love You Are My Dream (kasvataja: Kristel Kivikas ja Kristjan Reimets EE, omanik: Piret Bäcklund FI)

 

4. RÜHM

KÜÜLIKUTAKS, K/K

WW-14 Baltic Hycon (kasvataja: Robert Andersonn PL, omanik: Ilme Kukk EE)

 

5. RÜHM

AMEERIKA AKITA

WJW-14 Mamoru Moulin Rouge With Ruthdales (kasvataja: Bostock, Amstrong, Weafer IR, omanik: Kadri Audova EE)

IBIZA PODENCO, S/K

WW-14 Cazaion Amarantha (kasvataja: Outi Partiainen FI, omanik: Kadi Viitmaa EE)

LÄÄNE-SIBERI LAIKA

WJW-14 Jahisarv Inanna Aber (kasvataja ja omanik: Kaido Kallavus EE)

SAMOJEEDI KOER

WW-14 Smiling Snowball Moon Sonnet (kasvataja: Kristiine Uspenski EE, omanikud: Kristiine Uspenski ja Riina Teder EE)

SIBERI HUSKY

VSP K Spectacular Passion The Future Is Ours (kasvataja: Daniel Radomksi PL, omanik: Martin Joon EE)

 

6. RÜHM

EESTI HAGIJAS (FCI poolt mittetunnustatud tõug)

TP Alita (kasvataja: Anatoli Scherbinin RU, omanik: Marika Hiiemaa, Maris Siilmann ja Osvald Hiiemaa EE)

TP V Silli (kasvataja: Enno Siimussaar EE, omanik: Maris Siilmann EE)

TP Kasvataja kennel Sakste (omanik: Maris Siilmann ja Marika Hiiemaa EE)

GASCOGNE’I VÄIKE SININE HAGIJAS

WW-14 Dozor Vert (kasvataja: Žlobich BY, omanikud: Siim Sirel ja Tooni Vellend EE)

WW-14 Gora le Bleu Cardinalis (kasvataja: Katarzyna Bujko PL, omanikud: Tooni Vellend ja Siim Sirel EE)

 

7. RÜHM

IIRI PUNANE SETTER

WJW-14 Contario Ode Picasso (kasvataja: Yulia Belyakova RU, omanik: Svea Sildmäe EE)

INGLISE SETTER

WJW-14 Edenbridge Cinnamon Bun (kasvataja: Eva-Liisa Salin EE, omanik Evelin Pärna EE)

 

8. RÜHM

CLUMBERSPANJEL

WJW-14 Sempre Felicita Bimbik’s Amor (kasvataja: Karme Reiljan EE, omanik: Nina Johnsrod NO)

WW-14 Bimbik’s Gigille (kasvataja: Katrin Juurak EE, omanik: Katrin Juurak FI)

KULDNE RETRIIVER:

VSP K Rogerwiek Snow White (kasvataja ja omanik: Krista Tooming EE)

 

9. RÜHM

BOSTONI TERJER

TP K Kait Klassik Jaromir At Mersu (kasvataja: Korshunova RU, omanik: Lilian Pajulaid EE)

JAAPANI CHIN

WVW-14 Hin Satori Ryukono Uresiy (kasvataja: Elena Shevchenko RU, omanik: Silvi Kupinskaja EE)

LÕVIKOERAKE

WJW-14 Chic Choix Napoleon Bonaparte (kasvataja: Juha Kares FI, omanik: Inga Siil EE)

VENE TOY, L/K

TP K Classica Stilya Vysshi Ball (kasvataja: Zhemoedova RU, omanik: Antonina Strizeva EE)

 

Juhul, kui eeltoodud nimekirjast puuduvad Teie koera või kasvandiku näitusetulemused (võitjatiitel, tõu parim kasvatajaklass/paaride võistlus või TP K/VSP K), saatke tulemused palun aadressile ekl@kennelliit.ee .

EKL büroo 25. ja 26. augustil suletud.

Oleme avatud tavapärastel aegadel alates 27. augustist.

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade