Kohtunikud ja koolitajad

Jahikatsete kohtunikud

Jahikatsete kohtunikud Eesti Jahikoerte TÜ lehel

Koit Latik – tõukatsed* atesteerimine kevadel

Tõukatsed

KOOLITUSED 28.04.2013 retriiverite tõukatse õppepäev
KATSED 19.05.2013 retriiverite tõukatse harjutuskatse 
  25.05.2013 retriiverite tõukatse

Jahikatseteks koolitajad

KOOLITUSALANE NÕU

Evelin Heinlo (Saku, Harjumaa) – 50 98 172 evelin.heinlo@mail.ee – tõukatsed

Koit Latik ( Haapsalu, Läänemaa) – 50 12 407 koit.latik@laane.envir.ee – tõukatsed, jahikatsed, verejälg

Haita-Maarit Zahharov (Suurupi,Harjumaa) – 50 40 116 maarit@maybrand.ee – tõukatsed

Riin Kooli Kõnnussaar (Tallinn, Harjumaa) – 5179316 riin.kooli@mail.ee – tõukatsed

Monica Merima (Saue vald, Harjumaa) – 52 72 082  monica@montreal.ee – tõukatsed

Monika Mark (Tartu) – 50 87 816 kennelcsp@hot.ee – tõukatsed

Piret Jõhvik (Rae vald, Harjumaa) – 56 695 777 piret@retriiver.ee –  tõukatsed, verejälg

Natalja Stankevitsh (Tallinn, Harjumaa) – jahikatsed

Killu Ahi (Harjumaa, Läänemaa) – 56 606 400, 56 505050 – seisukoerte (HPR) koolitus – jälg, retriiv, põllutöö, verejälg

Marju Merila (Roosiaia talu, Jõgeva mk) –  52 76514  metsapiiga7@hot.ee  – urukatsete koolitus