Kutsikate kuulutused

C.I.B.-J ja C.I.B.-V nõuded

Kuni 09.01.2023: C.I.B.-J kinnitatakse koerale, kes on saanud 3 erinevalt maalt 3 erinevalt kohtunikult 3 rahvusvahelist “Juunior” sertifikaati.
Rahvusvaheline “Juunior” sertifikaat (JUN CACIB) väljastatakse koerale, kes on juuniorklassis saanud esimese koha hindega “suurepärane”.

Alates 10.01.2023: C.I.B.-J kinnitatakse koerale, kes on saanud 3 erinevalt maalt 3 erinevalt kohtunikult 3 rahvusvahelist “Juunior” sertifikaati.
Rahvusvaheline “Juunior” sertifikaat (JUN CACIB) Eestis väljastatakse koerale, kes on juuniorklassis saanud esimese koha hindega “suurepärane” ja saanud lisaks tunnustuse “sertifikaadi kandidaat” (Näituste eeskiri p. 9.1.3).

Kinnitamiseks tuleb saata e-mailile regina@kennelliit.ee :

NB! C.I.B.-J saab kinnitada vaid läbi Eesti Kennelliidu büroo.

Kuni 09.01.2023: C.I.B.-V kinnitatakse koerale, kes on saanud 3 erinevalt maalt 3 erinevalt kohtunikult 3 rahvusvahelist “Veteran” sertifikaati.
Rahvusvaheline “Veteran” sertifikaat (VET CACIB) väljastatakse koerale, kes on veteranklassis saanud esimese koha hindega “suurepärane”.

Alates 10.01.2023: C.I.B.-V kinnitatakse koerale, kes on saanud 3 erinevalt maalt 3 erinevalt kohtunikult 3 rahvusvahelist “Veteran” sertifikaati.
Rahvusvaheline “Veteran” sertifikaat (VET CACIB) Eestis väljastatakse koerale, kes on veteranklassis saanud esimese koha hindega “suurepärane” ja saanud lisaks tunnustuse “sertifikaadi kandidaat” (Näituste eeskiri p. 9.1.4).

Kinnitamiseks tuleb saata e-mailile regina@kennelliit.ee :

NB! C.I.B.-V saab kinnitada vaid läbi Eesti Kennelliidu büroo.