Ringikorraldajate Kogu üldkoosolek 30.10.2021

Ringikorraldajate Kogu üldkoosolek 30.10.2021

29. september 2021

Hea ringikorraldaja!


Oled oodatud osalema Ringikorraldajate Kogu üldkoosolekul, mis toimub 30. oktoobril kell 11.00 – 12.30 Pärnus, HEDON Spa konverentsisaalis (Ranna pst 1).
Üldkoosoleku päevakord:
1. EKL RKK eestseisuse esimehe sõnavõtt
2. EKL RKK eelmise tegevusperioodi (2021 a) aruande arutamine, kinnitamine ja tegevusele hinnangu andmine
3. EKL RKK 2022. aasta tegevusplaani ja eelarvetaotluse tutvustamine
4. EKL RKK eestseisuse valimine
5. Muud küsimused
Koosolekule järgneb ühine 3-käiguline lõunasöök restoranis Akord.


Lõunasöögile järgneb Hedon Spa konverentsisaalis EKL RKK infopäev algusega kell 13.30. Infopäeval on võimalik osaleda ka veebi teel. Selleks tuleb samuti eelnevalt registreeruda. Zoom koosoleku lingi saadame ainult registreerunud osalejatele.

Oma osalemine tuleb eelnevalt registreerida hiljemalt 19. oktoobril 2021.

Reistreerimise link https://forms.gle/AeaP3vdcNrdothV86  

Kõikidel soovijatel on võimalik ISE broneerida endale ööbimine erihinnaga HEDON Spa hotellis (124.20€ standard tuba kahele ja 111,6€ standard tuba ühele) ja/või nautida Spa hoolitsusi -10%. Vaikse Spa külastus tuleb eelnevalt broneerida kellaajaliselt. Ööbijatel on hotelli toa hinna sees hommikusöök ja spaa supeluseala külastus. Vaikne Spa on eraldi lisatasu eest (soodushinnaga ööbijatele 19.80 ja mitteööbijatele 24.30). Kõik broneeringud tuleb teha soovijatel ISE meiliaadressil sales@hedonspa.com ning kasutada märksõna Eesti Kennelliit. Ainult sel juhul rakenduvad soodushinnad. Mitte kasutada veebisüsteemi broneeringut. Nii toad kui ka spa tuleb broneerida võimalikult varakult, sest tegemist on koolivaheaja nädalavahetusega ning viimasel hetkel soovijatele ei pruugi tube ega vaikse spa külastusaegasid jaguda. 

Üritusel saab osaleda vaid kehtiva COVID-tõendiga (kaasa isikut tõendav dokument). Hedon Spas on vajadusel kiirtestimise võimalus. Hind 15 eur. Sealne test kehtib ainult selle ürituse ja Hedon Spa teenuste tarbeks. Testimiseks tuleb spale ette teada anda (broneeringute meiliaadressil) ning pool tundi lisaks aega varuda.

EKL RKK eestseisus

Loe edasi

Näitusetoimkonna esimehe konkurss

Eesti Kennelliit kuulutab välja konkursi: näitusetoimkonna esimees perioodiks 01.01.2023-31.12.2026 Näitusetoimkonna esimehe tööülesanded on järgmised: näituste eelarvete koostamine toimkonna töö üldine planeerimine toimkonna esindamine suhtlemisel EKL juhatuse ja...

Loe edasi