Kutsikate kuulutused

„Tallinna Võitja 2024“ toimub Eesti Jalgpalli Liidu jalgpallihallis

„Tallinna Võitja 2024“ toimub Eesti Jalgpalli Liidu jalgpallihallis

Eesti Kennelliit (EKL) ja Eesti Jalgpalli Liit (EJL) sõlmisid lepingu rahvusvahelise koertenäituse „Tallinna Võitja 2024“ läbiviimiseks Eesti Jalgpalli Liidu jalgpallihallis A. Le Coq Arena kõrval.

Plaan korraldada rahvusvaheline koertenäitus uues kohas sündis ajapikku ja oli kantud nii osalejate tagasisidest kui ka EKLi näitustetoimkonna kogemustest – kõrgel tasemel rahvusvahelistel koertenäitustel vajavad osalejad sisetingimustes rohkem ruumi. EKLi läbirääkimised Eesti Jalgpalli Liiduga olid edukad, „Tallinna Võitja 2024“ toimub EJL jalgpallihallis otse A. Le Coq Arena kõrval.

„Jalgpallihallis on rahvusvahelise näituse jaoks piisavalt avarust, mis võimaldab EKLil pakkuda paremat näituseelamust. Plussiks on ka asukoht – EJL jalgpallihall asub keset Tallinna linna. See toob rahvusvahelise tõukoertenäituse lähemale ka nendele inimestele, kes on huvitatud tõukoertest ja käivad näitustel pealtvaatajana, aga ehk on nad ühel päeval ka ise oma koeraga osalejana näituseringis, “ selgitas EKLi büroo juhataja ja näitusetoimkonna esimees Daily Lehtmets.

Jalgpallihallis on kunstmuru. Pealtvaatajate jaoks on väljakul tribüünid, mis mahutavad 558 inimest.

Rahvusvaheline koertenäitus „Tallinna Võitja 2024“ toimub 13.-14. aprillil 2024 Tallinnas, Eesti Jalgpalli Liidu jalgpallihallis aadressil Jalgpalli 19.
Näitusele registreerida saab SIIN.