Toeta Ukraina koeri ja nende omanikke

Toeta Ukraina koeri ja nende omanikke

1. märts 2022

Eesti Kennelliit on alustanud läbirääkimisi ja koostööd Eesti Punase Ristiga, kelle kaudu võib olla võimalik saata Ukrainasse rahalist abi, koertetoitu ja -tarbeid, et aidata tuhandeid koeri ja nende omanikke, kes on sõja tõttu raskustesse sattunud.

Esialgu kogume vaid rahalist abi. Esemeid (toitu, tarbeid) saame hakata koguma peale seda, kui on olemas Punase Risti kinnitus, et neid saab reaalselt abivajajateni Ukrainas toimetada.

Saad Ukraina koeri toetada annetades raha Eesti Kennelliidu poolt spetsiaalselt selleks loodud pangakontole EE047700771007643692 „Ukraina koerte heaks“. Annetusi kasutatakse Ukrainasse jäänud koerte aitamiseks, Eestisse jõudvate põgenike koerte abistamiseks ning sõja lõppedes konfliktist mõjutatud kasvatajate ja koerte toetamiseks.

Loe edasi

Näitusetoimkonna esimehe konkurss

Eesti Kennelliit kuulutab välja konkursi: näitusetoimkonna esimees perioodiks 01.01.2023-31.12.2026 Näitusetoimkonna esimehe tööülesanded on järgmised: näituste eelarvete koostamine toimkonna töö üldine planeerimine toimkonna esindamine suhtlemisel EKL juhatuse ja...

Loe edasi